Jak pochopit a uchopit binec ve vztazích

Péče o životní a pracovní styl

Jak vás obohatí téma přednášky:
Vztahy jsou stěžejní opěrný bod ve všech oblastech a ne každý ví, jak o ně pečovat a jak je chápat ve vzájemné opoře, úctě, respektu, přátelství a lásce. Přednáška otevře první z řady vztahových témat. Odpoví na otázky vztahových potřeb v rodičovství, partnerství, přátelství. Cílem nikoho není být v opozici k druhému člověku, ale žít osobní potřeby.

Eva Tesařová je lektorka manažerské a firemní prosperity, lektorka osobnostního rozvoje, mentorka, kouč. Eva je majitelkou vzdělávací spol. SOULAD školení a od roku 2014 provází manažerské skupiny i jednotlivce profesním i osobním rozvojem. Ve své profesi studovala a dále se aktivně vzdělává v oblasti psychologie, filosofie, mentálního rozvoje. Ve stálém profesním kontaktu s kontaktu s českými i světovými odborníky, pořádá od roku 2022 dvakrát měsíčně přednášky, na téma
životního stylu a rozvoje lidského potenciálu. Stěžejním tématem a odborností je téma vztahů. Vztahy jsou základním pilířem všech vzdělávacích okruhů a oblastí, díky kterým firmy i jednotlivci padají nebo úspěšně vědomě prosperují.

 

Děkujeme, že máte zájem.

Naši specialisté vás brzy kontaktují. Věříme, že společně najdeme nejlepší řešení dle vašich potřeb.

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 723 244 537 .

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis