Jak pochopit a uchopit binec ve vztazích

Péče o životní a pracovní styl

Jak vás obohatí téma přednášky:
Vztahy jsou stěžejní opěrný bod ve všech oblastech a ne každý ví, jak o ně pečovat a jak je chápat ve vzájemné opoře, úctě, respektu, přátelství a lásce. Přednáška otevře první z řady vztahových témat. Odpoví na otázky vztahových potřeb v rodičovství, partnerství, přátelství. Cílem nikoho není být v opozici k druhému člověku, ale žít osobní potřeby.

Eva Tesařová je lektorka manažerské a firemní prosperity, lektorka osobnostního rozvoje, mentorka, kouč. Eva je majitelkou vzdělávací spol. SOULAD školení a od roku 2014 provází manažerské skupiny i jednotlivce profesním i osobním rozvojem. Ve své profesi studovala a dále se aktivně vzdělává v oblasti psychologie, filosofie, mentálního rozvoje. Ve stálém profesním kontaktu s kontaktu s českými i světovými odborníky, pořádá od roku 2022 dvakrát měsíčně přednášky, na téma
životního stylu a rozvoje lidského potenciálu. Stěžejním tématem a odborností je téma vztahů. Vztahy jsou základním pilířem všech vzdělávacích okruhů a oblastí, díky kterým firmy i jednotlivci padají nebo úspěšně vědomě prosperují.

 

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis