Jak neztratit motivaci v každé době

Péče o životní a pracovní styl

Co se dá jednoznačně říci o vrcholových sportovcích? Mají vůli, mají výkon, výsledky a to díky MOTIVACI. Jsou motivace krátkodobé a motivace dlouhodobé. V průběhu života bychom měli používat obě formy. Jak zacházet s různými formami motivace, jak je tvořit nebo jak předávat svým zaměstnancům nebo rodině? To je velké téma a široký prostor pro vaše otázky na profesionála, který úspěšně vychovává šampióny.

PhDr. Marian Jelínek Ph.D. je sportovní trenér, mentální kouč, manažer a autor řady motivačních knih. Již více než 25 let se zabývá sportovní psychologií a mentálním koučinkem. Individuálně spolupracuje s manažery a vrcholovými sportovci. V současnosti např. s Karolínou Plíškovou, Petrem Mrázkem, Janem Mickou a dalšími olympioniky. Byl také dlouholetým koučem Jaromíra Jágra. Své mnohaleté zkušenosti využívá na přednáškách nejen pro asociace a sportovní kluby, ale také ve firmách z různých oborů. Je garantem oboru Psychologie pro manažery na Newton College.

Vstupenky zakoupíte v prodejné síti goout.net.

Pro klienti Scott.Weber Workspace je přednáška zdarma. Registrace klientů Scott.Weber Workspace probíhá prostřednictvím tohoto odkazu.

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis