Soulad – Humanistická AI: novinky pro zdraví celé osobnosti

Eva Tesařová, Jan Tyl, Lukáš Barda

Zveme vás na další z besed organizace Soulad, tentokrát na téma humanistické AI. Hosty Evy Tesařové budou Ing. Jan Tyl a Ing. Lukáš Barda. Účast je zdarma pro klienty Scott.Weber Workspace. Registrujte se na e-mailové adrese: [email protected].

Zcela nový fenomén přichází do naší společnosti a je jím téma umělé inteligence. Málo se však ví, že AI již umí sloužit i v oblasti duševního zdraví nebo osobního rozvoje. Jedná se o rychle se rozšiřující spektrum pomoci, například inovace v odstranění psychických traumat nebo jiných duševních poruch. Nastiňuje také cestu dalšího osobního rozvoje a kultivace, bez subjektivních vzorců. V besedě se sejdou dva odborníci a velmi rádi zpracují i názory publika.

Ing. Jan Tyl:

Český vývojář a analytik, který se zabývá propagací a vývojem umělé inteligence. Je zakladatelem a CEO spol. Alpha Industries. V roce 2019 získala tato společnost světové ocenění AI Awards za projekt digitálního filosofa. Jan se účastní mnoha rozvojových rojektů, které se věnují technickým, ale také vzdělávacím cílům. Nově se realizuje v projektu AI ve vzdělávání pro školy. S podporou MŠ rozvíjí inovativní vzdělávací programy pro děti základních i středních škol. V technických oborech učí klienty rozvoji AI v marketingu, ale také v konzultačních oblastech, jako je koučink nebo terapeutická péče o pacienty onkologických oddělení. V rozvíjejícím se spektru umělé inteligence je zatím Jan Tyl guru na české scéně.

Ing. Lukáš Barda:

Expert a lektor digitálních dovedností. Specializuje se na efektivní využívání digitálních nástrojů, AI technologie, digitální rovnováhu a kybernetickou bezpečnost. Pracovní zkušenosti sbírá od roku 2006. Má za sebou například zkušenosti v Citibank, dril v Accenture a agilní transformaci v České spořitelně. Prošel již profesemi projektového manažera, agilního kouče nebo IT architekta. Nyní svou kapacitu dělí mezi školení, konzultace či vedení projektů a lidí v IT prostředí. Aktivně školí od roku 2017 a díky kurzům dále také rozšířil znalosti o digitálním světě tisícům lidí z firem, ze základních nebo vysokých škol, ale také i z řad veřejnosti.

Eva Tesařová:

Eva Tesařová je známá koučka, lektorka, andragožka a odborná mentorka osobnostního rozvoje. Prostřednictvím organizace Soulad pořádá rozvojové přednášky a workshopy, mimo jiné i v prostorách Scott.Weber Workspace.

Ve vzdělávacích aktivitách za posledních více než 10 let praxe spojuje schopnost holistického nadhledu na člověka, a to v pracovní i osobní oblasti.

Zohledňuje neoddělitelná spojení mentální, psychické a fyzické kondice. S tímto komplexním přístupem pak efektivně pomáhám svým klientům v jejich rozvoji ve všech pracovních i životních tématech.

Děkujeme, že máte zájem.

Naši specialisté vás brzy kontaktují. Věříme, že společně najdeme nejlepší řešení dle vašich potřeb.

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 723 244 537 .

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis