Přesunuto na podzim: Film a o filmu: CIVILIZACE „dobrá zpráva o konci světa“

Péče o životní a pracovní styl

Pojďte se s námi zamyslet nad tím, jak se mění svět a lidské civilizace. Dokument aktuálně zachycuje civilizační proměny doslova z celého světa. Od Amazonských indiánů přes Velikonoční ostrovy, dálný východ, Egypt, až spět do Evropy. Setkával se s lidmi jako Jane Goodall anebo John Tainter.

Ze všech vzácných poznatků a setkání poskládal film – ne o konci světa a o tom, jak dopadneme blbě, (jak mnoho lidí tvrdí), ale o tom, že o vývoji světa a jeho budoucnosti vždycky rozhodovali živí lidé. Proměna je zřejmě nevyhnutelná, jako u všech předchozích civilizací, ale bude taková, jakou si ji uděláme, kvalitní nebo likvidní.

Mgr. Petr Horký je český režisér, dokumentarista, producent, spisovatel, moderátor, cestovatel, polárník, dobrodruh a humorista. Pracoval v České televizi jako moderátor. Jeho vášní se ale stalo především cestování. Dobrodružné cesty za polární kruh do Antarktidy. Další jeho cesty vedly za poznáním Egypta, Jižní Indie, Filipín, Mongolska, Venezuely a mnoho dalších.

Ze svých dobrodružných cest natáčel dokumenty, z nichž nejpopulárnějším se stal nový film, natáčený 6 let, film „CIVILIZACE, dobrá zpráva o konci světa, který se stal světovým unikátem a je vysílán ve 140 zemích světa.

Vstupenky zakoupíte v prodejné síti goout.net.

Pro klienty Scott.Weber Workspace je přednáška zdarma. Registrace klientů Scott.Weber Workspace probíhá prostřednictvím tohoto odkazu.

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis