Mgr. Tereza Winklerová a Eva Tesařová teoreticky i prakticky o psychosomatických souvislostech a projevech varovných signálů těla.    

Čím Vás obohatí téma přednášky: Budeme se teoreticky, ale i prakticky věnovat technikám na zlepšení vnímání tělesných signálů. Přiblížíme si psychosomatické souvislosti a projevy.

Jedná se o svépomocná cvičení, na základě jednoduchých principů, která pomáhají zlepšit vnímání tělesných projevů našeho těla v různých situacích každodenního života. Převezmete efektivní a použitelné nástroje k autoregulaci své fyziologie a svého prožívání. Postoj těla i dechový vzorec kopíruje náš životní příběh. A stejně tak změnou těchto funkcí a návyků, můžeme přepisovat řádky v našem budoucím příběhu. Záměrem je abychom mohli užívat žít naše životní aktivity s větší vitalitou, lehkostí a radostí.

Mgr. Tereza Winklerová je průvodce a trenér somatické inteligence. Je také zakladatelkou mezinárodního kongresu inteligentního pohybu. Vystudovala sociologii a andragogiku a mezinárodní evropský fitness ve Španělsku. Momentálně s Marianem Jelínkem úspěšně realizují sebekoučinkové, rozvojové programy, kde praktickou částí Terezy je práce s dechem a posturou těla. Sebekoučinkové roční programy jsou složeny z mentální a fyziologické tréninkové oblasti. Mnohé z nich nám prozradí právě v přednášce.

Vstupenky zakoupíte v prodejné síti goout.net.

Pro klienty Scott.Weber Workspace je přednáška zdarma. Registrace klientů Scott.Weber Workspace probíhá prostřednictvím tohoto odkazu.

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace