Každý den jiná kancelář. Sdílené kanceláře jsou i v Česku na vzestupu. Tak zní titulek článku na portálu Seznam.cz o mimořádném růstu odvětví flexibilních kancelářských prostor. Ten je očekáván v příštích pěti letech nejen v Evropě, ale i v naší metropoli. Společnost Scott.Weber Workspace, která je jedničkou na českém trhu v tomto oboru, nabízí již osm lokalit v Praze a plánuje expandovat do Brna a Ostravy.  

Flexibilní pracovní prostředí je systém, který umožňuje společnostem všech velikostí využívat výhody jiného prostředí, než jsou tradiční kanceláře. Firma dostává u dveří klíče a o ostatní se stará další strana. Podnikatel pak už může řešit jen svoje záležitosti,“ říká Adam Zvada, majitel společnosti Scott.Weber Workspace. Ta pro své klienty otevírá novou pobočku v nejlukrativnější lokalitě v Praze, a to na Václavském náměstí.

Kanceláře ve Flow Building na Václavském náměstí od společnosti Scott.Weber Workspace zvolila pro své zaměstnance i PR Agentura Rubikon. „Flexibilní kanceláře nám dávají velký smysl, máme na jedné straně dedikovaná místa pro ty, kdo chtějí každý den pracovat z jednoho místa a jednoho prostředí. Často jsou to lidé s rodinou nebo ti, kdo chtějí jasně oddělovat práci a domov, preferují jistý řád a rutinu. Zároveň ale máme přístup do coworkingové zóny pro všechny zaměstnance, takže se můžeme kdykoliv sejít a věci osobně probrat,“ popisuje výhody flexibilní kanceláře Šimon Rákosník za společnost Rubikon.

Václavské náměstí bude prémiové sídlo, které zvýší možnost společnostem budovat svou firemní kulturu a využívat místo, které z hlediska atraktivity nemá v Česku obdoby,“ říká Adam Zvada. Zároveň dodává, že klienti mají možnost flexibilní doby pronájmu.

Přečtěte si celý článek ZDE.

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace