Připojte se společně s námi k letošní Hodině Země i vy, zhasněte na jednu hodinu v sobotu 27. března ve 20:30 hod. a dejte tak najevo, že vám záleží na ochraně klimatu i v době pandemie Covidu-19.

Přihlaste se jako jednotlivec, obec, firma či památka. Hodina samozřejmě nestačí, hodinou to pouze začíná. Vyzýváme vás proto, abyste si stanovili i vy svůj klimatický závazek. Tím může být přechod na obnovitelné zdroje energie v obci, či snižování uhlíkové stopy v domácnosti.

Hodina Země je každoroční mezinárodní akce zavedená Světovým fondem na ochranu přírody (WWF). První ročník se konal v roce 2007 v Sydney v Austrálii, kdy cílem organizátorů bylo atraktivním způsobem upozornit na změnu klimatu. Na hodinu tehdy zhasla světla na slavné budově australské opery, do kampaně se zapojily více než 2 miliony lidí. Během let se tato úspěšná akce rozšířila do celého světa a koná se vždy poslední sobotu v měsíci březnu. Od roku 2010 se koná i v České republice.

Bližší informace k akci najdete na těchto odkazech:
https://hodinazeme.cz/
https://www.earthhour.org/

Děkujeme, že společně podpoříme akci Hodinu Země pro naši budoucnost.

Ve Scott.Weber Workspace dlouhodobě dbáme na udržitelnost a cíleně vyhledáváme budovy, které splňují nejnáročnější ekologická měřítka. Není náhodou, že se většina z našich center pyšní prestižními environmentálními certifikáty LEED či BREEAM.

Tým Scott.Weber Workspace
Místo, kde se práce stane zážitkem

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace