Připojte se společně s námi k smysluplné mezinárodní akci Hodina Země

Připojte se společně s námi k letošní Hodině Země i vy, zhasněte na jednu hodinu v sobotu 27. března ve 20:30 hod. a dejte tak najevo, že vám záleží na ochraně klimatu i v době pandemie Covidu-19.

Přihlaste se jako jednotlivec, obec, firma či památka. Hodina samozřejmě nestačí, hodinou to pouze začíná. Vyzýváme vás proto, abyste si stanovili i vy svůj klimatický závazek. Tím může být přechod na obnovitelné zdroje energie v obci, či snižování uhlíkové stopy v domácnosti.

Hodina Země je každoroční mezinárodní akce zavedená Světovým fondem na ochranu přírody (WWF). První ročník se konal v roce 2007 v Sydney v Austrálii, kdy cílem organizátorů bylo atraktivním způsobem upozornit na změnu klimatu. Na hodinu tehdy zhasla světla na slavné budově australské opery, do kampaně se zapojily více než 2 miliony lidí. Během let se tato úspěšná akce rozšířila do celého světa a koná se vždy poslední sobotu v měsíci březnu. Od roku 2010 se koná i v České republice.

Bližší informace k akci najdete na těchto odkazech:
https://hodinazeme.cz/
https://www.earthhour.org/

Děkujeme, že společně podpoříme akci Hodinu Země pro naši budoucnost.

Ve Scott.Weber Workspace dlouhodobě dbáme na udržitelnost a cíleně vyhledáváme budovy, které splňují nejnáročnější ekologická měřítka. Není náhodou, že se většina z našich center pyšní prestižními environmentálními certifikáty LEED či BREEAM.

Tým Scott.Weber Workspace
Místo, kde se práce stane zážitkem

Další příspěvky

Články z oboruDoporučujeme
07. 09. 2023
Čas čtení 4 min. Coworking je stále populárnější u živnostníků, malých i velkých firem. Co je zdrojem jeho úspěchu…

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis