Již brzy otevíráme devátou Scott.Weber Workspace lokalitu

Již brzy otevíráme devátou Scott.Weber Workspace lokalitu

V pořadí devaté Scott.Weber Workspace centrum otevíráme již v dubnu v nadčasové osmipatrové budově BLOX v prémiové business a rezidenční lokalitě Downtown Dejvice. Nové atraktivní pracovní Scott.Weber Workspace prostředí o velikosti 2550 m2 nabídne pracovní místa v privátních kancelářích i stylový coworking. Celkově prostory Scott.Weber Workspace tak v metropoli zabírají již neuvěřitelných 24 050 m2. 

Čím si vás nové centrum získá? Mimo jiné skvělou dostupností a perfektní vybaveností v bezprostředním okolí. Restaurace a obchody najdete přímo v budově a stanice metra linky A je jen pár minut chůze. Na Mezinárodní letiště Václava Havla se autem dostanete za 12 minut jízdy. Do děje vás vtáhne interiér v tzv. japandi stylu, který se vyznačuje čistotou, funkčností a uklidňujícím dojmem prostoru doplněný dánským fenoménem útulnosti Hygge. 

Každodenní práce se v BLOXU mění v neopakovatelné zážitky

Ráno si vychutnáte kávu v “hotelovém” lobby, meetingy můžete pořádat na slunné terase a relaxovat ve wellness inspirované odpočívárně. V prostorách navíc nechybí moderní podcastové studio, multifunkční zasedací místnosti, focus spoty a řada útulných míst.

“Centrum je navrženo s ohledem na tzv. nový normál kancelářského prostředí, tj. nové požadavky na funkčnost, jeho rozvržení a design, kde právě sdílené prostory centra o celkové ploše 450 m2 si kladou za cíl podporu komunikace, inovací a rozvoje našich členů,” objasňuje Adam Zvada, majitel společnosti Scott.Weber Workspace. Budova BLOX navíc nabízí zdravé pracovní prostředí, které se pyšní certifikátem BREEAM Outstanding. 

Flexibilní a inspirující pracovní prostředí je u nás samozřejmostí

Díky flexibilitě smluv bude možné podle požadavků klienta upravovat jak velikost pronajímané plochy, tak dobu jejího trvání. “Jsme pyšní na to, že našim klientům brzy zpřístupníme prostory v další žádané pražské lokalitě. Letos jsme již stihli otevřít tři nová centra. Tím ale nekončíme. Chceme nadále posilovat pozici Scott.Weber Workspace jako největšího hráče na pražském trhu flexibilních kanceláří a coworkingu. Máme v plánu otevírat další exkluzivní centra,” prozrazuje Adam Zvada.

Prohlédněte si exteriér i interiér našeho nejnovějšího centra v budově BLOX.

Pokud se chcete pochlubit, že je zázemí vaší firmy v Downtown Dejvice a umístit sem sídlo firmy, rádi vám pomůžeme. Rezervovat si své místo v našem nejnovějším centru můžete na e-mailu: [email protected] či telefonicky na čísle +420 725 815 204.

Další příspěvky

Doporučujeme
05. 04. 2023
Kancelářský trh prochází evolucí. Firmy potřebují šetřit, a proto stále častěji zvažují, že svým zaměstnancům přidělí sdílená pracovní místa….

Děkujeme, že máte zájem.

Naši specialisté vás brzy kontaktují. Věříme, že společně najdeme nejlepší řešení dle vašich potřeb.

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 723 244 537 .

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis