V pořadí devaté Scott.Weber Workspace centrum otevíráme již v dubnu v nadčasové osmipatrové budově BLOX v prémiové business a rezidenční lokalitě Downtown Dejvice. Nové atraktivní pracovní Scott.Weber Workspace prostředí o velikosti 2550 m2 nabídne pracovní místa v privátních kancelářích i stylový coworking. Celkově prostory Scott.Weber Workspace tak v metropoli zabírají již neuvěřitelných 24 050 m2. 

Čím si vás nové centrum získá? Mimo jiné skvělou dostupností a perfektní vybaveností v bezprostředním okolí. Restaurace a obchody najdete přímo v budově a stanice metra linky A je jen pár minut chůze. Na Mezinárodní letiště Václava Havla se autem dostanete za 12 minut jízdy. Do děje vás vtáhne interiér v tzv. japandi stylu, který se vyznačuje  čistotou, funkčností a uklidňujícím dojmem prostoru doplněný dánským fenoménem útulnosti Hygge. 

Každodenní práce se v BLOXU mění v neopakovatelné zážitky

Ráno si vychutnáte kávu v “hotelovém” lobby, meetingy můžete pořádat na slunné terase a relaxovat ve wellness inspirované odpočívárně. V prostorách navíc nechybí moderní podcastové studio, multifunkční zasedací místnosti, focus spoty a řada útulných míst.

“Centrum je navrženo s ohledem na tzv. nový normál kancelářského prostředí, tj. nové požadavky na funkčnost, jeho rozvržení a design, kde právě sdílené prostory centra o celkové ploše 450 m2 si kladou za cíl podporu komunikace, inovací a rozvoje našich členů,” objasňuje Adam Zvada, majitel společnosti Scott.Weber Workspace. Budova BLOX navíc nabízí zdravé pracovní prostředí, které se pyšní certifikátem BREEAM Outstanding. 

Flexibilní a inspirující pracovní prostředí je u nás samozřejmostí

Díky flexibilitě smluv bude možné podle požadavků klienta upravovat jak velikost pronajímané plochy, tak dobu jejího trvání. “Jsme pyšní na to, že našim klientům brzy zpřístupníme prostory v další žádané pražské lokalitě. Letos jsme již stihli otevřít tři nová centra. Tím ale nekončíme. Chceme nadále posilovat pozici Scott.Weber Workspace jako největšího hráče na pražském trhu flexibilních kanceláří a coworkingu. Máme v plánu otevírat další exkluzivní centra,” prozrazuje Adam Zvada.

Prohlédněte si exteriér i interiér našeho nejnovějšího centra v budově BLOX.

Už teď si můžete rezervovat své místo v našem nejnovějším centru. Kontaktujte manažerku Zuzanu Kurkovou zasláním e-mailu na: kurkova@scottweber.cz či telefonicky na čísle +420 725 815 204.

  Spojíme se s vámi

  Zanechte nám svůj kontakt a naši specialisté na pracovní prostředí se s vámi spojí. Společně najdete to nejlepší řešení dle vašich představ. Domluvíte si prohlídku či si vyzkoušíte den coworkingu zdarma. Ozvat se nám samozřejmě můžete i vy.
  Stačí nám zavolat na číslo +420 601 101 093 .

  O co máte zájem?

  Vyberte řešení*:

  Počet osob*:

  Vyberte lokalitu:

  Vyplňte své údaje