THE PARK

chodov, Praha 4

8
restaurací a kaváren
27 000
m2 zelených ploch
2 min.
od Westfield Chodov

SLUŽBY V AREÁLU

Nachází se tady řada restaurací, obchod s potravinami, trafika, banka, či školka v areálu. Opravář, čistírna, myčka aut, lékař a lékárna vám pomůžou v nepředvídaných situacích. 

Snadná dostupnost

Autem se do centra Prahy dostanete za 15 minut a je lehce dostupné metrem C či autobusem. Centrum se nachází jen kousek od nákupního centra Westfield Chodov.

Oáza pro sportovce

Zasportovat si s kolegy po práci můžete přímo v areálu na víceúčelovém sportovním hřišti. K dispozici je kolárna, fitness, sauna, golfový green a šachové pole pod širým nebem.

Nenapodobitelné eventy

Špičkové technologie a variabilní příčky jsou základním elementem pro vytvoření vaší neopakovatelné akce. Kavárna nebo night bar dokonale naplní vaše potřeby ve vzácné atmosféře prostor až pro 100 lidí.

Balanc města a přírody

Zelené fasády, květinové záhony a jezírka přímo v komplexu jsou skvělým místem pro načerpání energie při práci. Souznění s přírodou dokazují domky pro ptáky, netopýry a hmyz.

Rozmanitost interiéru

Půdorys zvolené budovy v písmenu H přináší rozmanitost interiéru parku od klidné Stromovky, přes klidný japonský koutek až po undergroundový Hyde Park.

Procházka vnitřním prostorem

Prohlédněte si nejzajímavější místa interiéru The Park, od hlavního vstupu, přes místa setkávaní v rozmanitých stylech až po golfový trenažér.

Ukázka eventových prostor

Pro pořádání vašich eventů nabízí prostory lokality The Park variabilní formy uspořádání s kapacitou až 100 osob, dodávku cateringu a pronájem techniky.

Virtuální prohlídka

Našim klientům přinášíme zážitky ještě dříve než se stanou klienty. Nechte se i vy vtáhnout do inspirativního a designového prostředí našich lokalit. Vyzkoušejte prohlídku ve virtuální realitě.

Prohlídka lokality

Prohlédněte si unikátní lokalitu The Park z pohodlí své kanceláře. Využijte možnost 3D prohlídky s podporou virtuálních brýlí.

Privátní
kanceláře

Coworking
členství

Eventové
prostory

Flexibilita
podmínek

Individuální
řešení

ROVNOVÁHA NA DOSAH RUKY

Kancelářský areál The Park poskytuje pracovní prostředí obklopené zelení a prvotřídní vybavení. Velký důraz je kladen na veřejný prostor, inspirativní prostředí k práci a odpočinku s maximálním souzněním s přírodou, která se prolíná i do našeho interiéru.
Rozmanitost a flexibilita prostor o rozloze 2519 m2 umožňuje výběr pro společnosti všech velikostí. Najdete zde atmosféru klidné Stromovky, přes japonský koutek až po undergroundový Hyde Park.

Proč flexibilní kanceláře
od Scott.Weber workspace

13 atraktivních lokalit

Designové originální prostory pro vaši práci, schůzky, akce i relax v 13 atraktivních pražských lokalitách. Všechny mají výbornou dopravní dostupnost a vybrat si můžete z různých typů prostor.

Flexibilita termínu a plochy

Flexibilní podmínky pronájmu umožňují měnit velikost pronajaté plochy a dobu trvání smlouvy podle vašich individuálních potřeb. Naše smlouva je bez dlouhodobých závazků.

Úspory na rozjezdu i provozu
Peníze investujte do svého byznysu, my zaplatíme fit-out a vybavení veškerých prostor i technologii. Ušetříte provozní náklady na administrativní personál, společné prostory a provoz kanceláře.
Kancelář jako servis
Využívejte naše profesionální služby, zasedací místnosti i relax zóny pro vaši práci, setkání a workshopy, a soustřeďte se jen na to podstatné – svůj byznys. K dispozici máte vstup 24/7, recepci, poštu, ochranu, občerstvení i parkování.
Celková bezpečnost
Samozřejmostí je pro nás ochrana vašeho majetku, dat i celková IT security, kterou rádi přizpůsobíme i vašim požadavkům. Především ale u nás dbáme na ochranu zdraví a spokojenosti lidí.
Scott.Weber komunita
Staňte se součástí naší komunity, využívejte výhody přizpůsobené vašim osobním potřebám a navštěvujte akce se zaměřením na osobní i profesionální rozvoj. S námi můžete získat nové business příležitosti i přátele.

Kontaktujte nás

Michal Hruška, Sales Manager

+420 727 922 005[email protected]

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis