Proč si Port7 zamilujete?

Skvělá dostupnost
Naplánovat cestu může být složité. To ale pro Port7 neplatí. Je to jediná pražská lokalita, kam se lze snadno dostat sedmi způsoby dopravy. Skvělá dopravní dostupnost je pro nás samozřejmostí.
Vlastní střešní terasy
Ve dne inspirativní výhled na pulsující hlavní město, navečer relax v uklidňující zlaté hodince a pohled na slunce zapadající nad Trojským mostem a řekou, po setmění zasněná vyhlídka na osvětlený Pražský hrad. To vše na střešních terasách.
Vše na dosah
Naplánovat pracovní oběd, po práci si jít zacvičit a včas vyzvednout děti. To-do listy mohou být nekonečné. Nic ale není nemožné, když máte vše po ruce. Port7 přináší širokou nabídku služeb, od restaurací přes školku po wellness.
Ráj pro sportovce
Díky svému umístění poskytuje Port7 mnoho možností sportovního vyžití. Na své si přijdou cyklisti, běžci, či milovníci kolektivních i vodních sportů, které nadchne blízkost divoké řeky či přístaviště pro malé lodě a čluny.
Kvalitní interiéry
Celý komplex je navržen tak, aby splnil přísná kritéria certifikátu WELL, který hodnotí prostory z pohledu uživatelů. Své oblíbené místo k práci si zde najdou jak ti, kteří vyhledávají poklidná zákoutí bez zbytečných rozptýlení, tak milovníci čilého ruchu. Občerstvení k dispozici je samozřejmostí.
V souladu s přírodou
Port7 je postaven jako vysoce udržitelný komplex splňující nároky certifikátu LEED a jedná se tak o jeden z nejzelenějších projektů v Praze. Během provozu šetří energii a napomáhá životnímu prostředí. K zavlažování využívá zachytávanou dešťovou vodu a podporuje alternativní a udržitelné způsoby dopravy.
Scott.Weber Workspace - Konferenční centrum
Konferenční centrum

Nadstandardní design a špičkové  technologie v kombinaci s našimi zkušenostmi zaručují profesionální organizaci eventů v dosud největším konferenčním centru. Prostor má kapacitu až 250 osob a flexibilní posuvné příčky ho přizpůsobí tak, aby co nejlépe vyhovoval vašim potřebám. Rádi pro vás zabezpečíme kompletní produkci, catering a svá setkání můžete zakončit při výjimečném výhledu na Vltavu.

Nová náplavka plná života

Přímo před budovami Port7 vzniká nová náplavka, která bude plná života. Kromě krásného posezení u vody bude k dispozici veřejné ohniště pro grilování s kolegy a přáteli. Večerní program zajistí letní kino s barem. A pro sportovce bude připravený beach volejbal a lezecká stěna.

Vlastní šéfkuchař a barista

Zážitková kuchyně přímo v našich prostorech udělá i z běžného pracovního dne něco výjimečného. Kulinářské zážitky nám bude zprostředkovávat vlastní šéfkuchař. Privátní kavárna s baristou udělá z pauzy na kávu zážitek. Menu z lokálních potravin bude hlavní událostí vašeho eventu. Třešničkou na dortu je bylinková zahrádka na terase.  

Zakotvěte v holešovickém přístavu Port7

V centru Port7 najdete prostory všech velikostí, kde se budete cítit dobře. Designové interiéry s nadstandartní výbavou pro privátní kanceláře. Office Suite pro větší firmy nebo coworkingové a eventové prostory.

GRAND OPENING PORT7

Během dvou Grand Opening večírků prošly našimi holešovickými prostory stovky klientů a partnerů. Na hosty čekaly dechberoucí výhledy při západu slunce, zábavný program, DJ’s, karikaturisté, LED ring, podsvícený taneční parket, quiz show a mnohé dalšího.

Galerie

Nejdostupnější lokalita v Praze

Všechny cesty vedou do Port7. Nově zbudovaným podchodem se lze i za deštivých dnů dostat z metra do kanceláře suchou nohou. V blízkosti je zastávka tramvají a autobusů, lze využít také dopravu vlakem a na své si přijdou i cyklisté či pěší. Nadšence do vodních sportů jistě rozjaří možnost do práce připlout přívozem či vlastním člunem.
bx-metro.png

Stanice metra

bx-train.png

Zastávka tramvaje

bx-bus.png

Zastávka autobusu

bx-car.png

Vlakové nádraží

bx-car.png

Vodní doprava

bxs-plane.png

Cyklistická trasa

Lukrativní adresa s vlastním přístavem

Atraktivní a stále se rozvíjející sousedství pražských Holešovic představuje ideální místo pro sídlo společnosti. Blízkost Troji s celoročně atraktivního parku Stromovka poskytuje krásné výhledy i uklidňující zázemí pro kanceláře. Celý projekt garantuje naplnění zodpovědného přístupu k životnímu prostředí. Spodní patro je zasvěceno food courtu s mezinárodní kuchyní, jež potěší i náročné strávníky. Port7 nabízí kompletní občanskou vybavenost, od fitness centra přes lékárnu a supermarket až po wellness.
Inspirativní pracovní atmosféra
Celý komplex Port7 splňuje normy certifikace WELL, která zaručuje, že se uvnitř budou všichni cítit jako doma – a dokonce ještě lépe. Díky tomuto certifikátu budova splňuje nejpřísnější nároky na zdravé prostředí, které má výrazný vliv na celkovou spokojenost pracovníků. Naplňuje i ta nejvyšší očekávání od hybridního pracovního modelu a díky tomu se budou do práce všichni těšit. Díky jedné z největších terasových ploch v Praze, kterou komplex disponuje, získal přízvisko Pražská Kalifornie.

Privátní
kanceláře

Coworking
členství

Eventové
prostory

Flexibilita
podmínek

Individuální
řešení

ideální pracovní atmosféra

Komplex Port7 splňuje přísné normy certifikátů LEED a WELL. Je zaručena vysoká kvalita ovzduší a také důležitá vyváženost denního světla. Interiér přímo vybízí k aktivnímu pohybu
a rozbíjí tak stereotyp sedavých zaměstnání. Designové doplňky v interiéru připomínají přístavy oblíbených přímořských letovisek.

Proč flexibilní kanceláře
od Scott.Weber workspace

13 atraktivních lokalit

Designové originální prostory pro vaši práci, schůzky, akce i relax v 13 atraktivních pražských lokalitách. Všechny mají výbornou dopravní dostupnost a vybrat si můžete z různých typů prostor.

Flexibilita termínu a plochy

Flexibilní podmínky pronájmu umožňují měnit velikost pronajaté plochy a dobu trvání smlouvy podle vašich individuálních potřeb. Naše smlouva je bez dlouhodobých závazků.

Úspory na rozjezdu i provozu
Peníze investujte do svého byznysu, my zaplatíme fit-out a vybavení veškerých prostor i technologii. Ušetříte provozní náklady na administrativní personál, společné prostory a provoz kanceláře.
Kancelář jako servis
Využívejte naše profesionální služby, zasedací místnosti i relax zóny pro vaši práci, setkání a workshopy, a soustřeďte se jen na to podstatné – svůj byznys. K dispozici máte vstup 24/7, recepci, poštu, ochranu, občerstvení i parkování.
Celková bezpečnost
Samozřejmostí je pro nás ochrana vašeho majetku, dat i celková IT security, kterou rádi přizpůsobíme i vašim požadavkům. Především ale u nás dbáme na ochranu zdraví a spokojenosti lidí.
Scott.Weber komunita
Staňte se součástí naší komunity, využívejte výhody přizpůsobené vašim osobním potřebám a navštěvujte akce se zaměřením na osobní i profesionální rozvoj. S námi můžete získat nové business příležitosti i přátele.

Kontaktujte nás

Jana Kostlánová, Sales Manager

Děkujeme, že máte zájem.

Naši specialisté vás brzy kontaktují. Věříme, že společně najdeme nejlepší řešení dle vašich potřeb.

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 723 244 537 .

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis