Snové obrazy umělce Pavla Grégra zdobí naše nejnovější centra

Umění a design ke Scott.Weber Workspace neodmyslitelně patří. Prostory nových center City Element na Pankráci a The Flow Building na Václavském náměstí zaplnily snové obrazy umělce Pavla Grégra. Jeho díla velkých formátů navozují příjemný pocit estetického a uměleckého prožitku, klidu a harmonie. 

Vzájemná spolupráce s Pavlem Grégrem začala ve chvíli, kdy se ujal péče o zeleň v prostorách Praga Studios. Pavel Grégr je také hudebníkem, hraje na piano, které se nachází v atriu Praga Studios. Právě jeho láska k hudbě a přírodě se stala nejčastější inspirací pro tvorbu abstraktní malby. Jeho obrazy zachycují poetická ztvárnění zahrad, rostlin a krajiny. 

Jsme moc rádi, že jeho umění je součástí i dalších Scott.Weber Workspace center, a to tentokrát ve formě obrazů. “Přál bych si, aby obrazy v centrech byly vaším vizuálním pozastavením a zkoumáním dojmu,” dodává umělec Pavel Grégr.

Přijďte si obrazy prohlédnout do našich center a pokud budete mít pocit, že by se skvěle hodily i na stěny u vás doma, tak si je u nás můžete pořídit za zvýhodněnou cenu.  

Více informací o tvorbě Pavla Grégra najdete na www.pavelgregr.com.

More posts

From our FieldRecommended
28. 09. 2023
cd…

Thank you for your interest.

Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs. Arrange a tour of our centers or try a day at the coworking space for free.   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 601 389 500.

Your Scott.Weber Workspace Team Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis