Klienti Scott & Weber se zapojili do Mezinárodního dne boje proti chudobě

Komunita
Komunita

S myšlenkou zapojit se do potravinové sbírky při příležitosti Mezinárodního dne boje proti chudobě, který připadl na 17. říjen, přišel český tým celosvětové marketingové společnosti Adare. Ta působí ve 40 zemích světa a v Praze její zaměstnanci pracují ve flexibilním pracovišti, poskytovaném společností Scott & Weber v nové budově Praga Studios v Karlíně.

“Společně dokážeme víc”, tak by mohlo znít heslo celé akce. Tým Adare vyzval k zapojení do sbírky nejen zaměstnance Scott & Weber, ale i ostatní klienty. Díky tomuto propojení se vybralo neuvěřitelné množství potravin, které poputují přímo České federaci potravinových bank (ČFPB). Mezi firmy, které se zapojily, patří například společnosti Roneli, Bearing Point, Metal Prime, HIT Solutions Company, Dexfin, Aixial a FF reality.

Na světě je mnoho lidí, kteří trpí hlady a nemohou si sami zajistit jídlo. Takové případy se neobjevují jen ve válečných zónách, ale setkat se s nimi můžeme i v našem bezprostředním okolí. Např. rodiče až 10 % dětí v České republice si nemohou dovolit teplý školní oběd, přičemž pro děti z chudších rodin tento pokrm často představuje jediné pravidelné teplé jídlo. Díky štědrým dárcům se potraviny dostanou přes potravinové banky do vybraných neziskových organizací a pomohou opuštěným seniorům, matkám samoživitelkám, rodinám v krizi, lidem bez domova či lidem s psychickým a tělesným postižením. O výběru konkrétní neziskové organizace rozhoduje ČFPB.

Další příspěvky

Doporučujeme
05. 04. 2023
Kancelářský trh prochází evolucí. Firmy potřebují šetřit, a proto stále častěji zvažují, že svým zaměstnancům přidělí sdílená pracovní místa….

Děkujeme, že máte zájem.

Naši specialisté vás brzy kontaktují. Věříme, že společně najdeme nejlepší řešení dle vašich potřeb.

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 723 244 537 .

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis