Lean In Alumni

inspirativní setkání (nejen) absolventek programu Lean In

Milé ženy, srdečně Vás zveme ke společnému letnímu setkání Lean In Alumni. I tentokrát se inspirujeme příběhem skvělé a úspěšné ženy. Těšit se můžeme na Taťánu Kuchařovou.

Lean In program pomáhá ženám z firemního prostředí k osobním i profesním úspěchům. Účastnice propojuje tak, aby mezi sebou mohly budovat partnerství, vzájemně se podporovat v kariérním i osobním životě a společně rozvíjet koncept hodnotového managementu.

Každý Lean In kruh je uzavřená skupina do deseti žen, které v různých firmách a odvětvích stojí na stejné úrovni kariérního žebříčku. Účastnice se setkávají 8–10krát ročně při facilitovaných diskusích, během kterých sdílí své znalosti a zkušenosti. Po dokončení ročního cyklu se ženy stávají součástí Lean In Alumni Network, sítě absolventek programu, která aktuálně čítá přes dvě stě padesát žen.

Přijďte se potkat osobně, seznámit se s dalšími úspěšnými ženami a obohatit svou síť kontaktů při zábavném řízeném networkingu.

Akce se uskuteční v úterý 6. června od 15 -18 hod. v prostorách Gallery Lounge v budově City Element.

Registrovat na akci se můžete na tomto odkazu.

Thank you for your interest.

Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs..   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 723 244 537.

Your Scott.Weber Workspace Team Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis