Digitální workshop: Jak na sítě

Eliška Vyhnánková a Michelle Losekoot nepochybně patří v marketingovém světě mezi zvučná jména. Tyto 2 vládkyně digitálního království již v minulosti svou přítomností poctily naše prostory Praga Office & Garden, kde se věnovaly 2 dennímu nabitému školení na téma marketing na sociálních sítích. 

Teď máte jedinečnou možnost zapojit se do informacemi nabitého digitálního kurzu,                  kde budete mít po zakoupení členství přístup ke všem materiálům po dobu 12 měsíců.            Začít můžete odkudkoliv a kdekoliv. Hloubku a intenzitu kurzu si nastavíte podle           vlastních preferencí.

Digitál je neustále se vyvíjející živý organizmus, proto se budou materiály neustále aktualizovat a můžete si být jistí, že budete mít přehled o nejnovějších trendech z první ruky.

Těšit se můžete i na webináře a přímou interakci s Eliškou a Michelle,                                       které vám ochotně poradí.

Pro klienty Scott.Weber Workspace máme exkluzivní slevu 20 %.

Informace o tom, jak slevu uplatnit najdete na našem member portálu.

Thank you for your interest.

Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs..   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 723 244 537.

Your Scott.Weber Workspace Team Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis