Zasedačka na vodě. Scott.Weber Workspace otevírá kanceláře v nově vybudovaném komplexu Port7

Společnost Scott.Weber Workspace provozující flexibilní privátní kanceláře či coworkingové a eventové prostory pokračuje v expanzi. V pražských Holešovicích nabídne na ploše 4 803 m2 540 kancelářských míst. Port7 je nově vybudovaný komplex na samém břehu Vltavy. Jedná se o jediné místo v Praze, kam se lze dostat sedmi způsoby dopravy.

Nově vybudovaný komplex Port7 ležící na samém břehu Vltavy je v mnoha ohledech unikátním kancelářským projektem plným řešení, která se v České republice zcela vymykají. Scott.Weber Workspace zde v prostorech koncipovaných jako přístav nabídne privátní kanceláře, Office Suite pro větší firmy i coworkingové a eventové prostory. V areálu nebudou chybět kavárny, restaurace, obchod s potravinami, fitness a wellness centrum, škola a školka či lékárna. Komplex cílí svou šetrností k životnímu prostředí a péčí o zdraví a pohodlí klientů na získání certifikátů LEED ver. 4 a WELL. K zavlažování je využívaná dešťová voda a část energie pochází z obnovitelných zdrojů.

Port7 naplno využívá potenciálu umístění přímo na břehu Vltavy. „Firmy budou mít možnost rezervovat si zasedací místnost přímo na vodě v přístavu. A také budou mít příležitost dojíždět do práce pravidelnou lodní linkou,“ uvádí Adam Zvada, zakladatel a CEO společnosti Scott.Weber Workspace. K dispozici bude také střešní terasa s výhledem na holešovickou náplavku, která je ideální k pořádání firemních i soukromých akcí. Gastro nadšenci se mohou těšit na nový koncept restaurace se zážitkovou kuchyní z celého světa.

Dojíždění do práce lodí

Port7 nabídne hned několik možností, jak se k němu dopravit. Lidé mohou v rádiusu 50 metrů využít vlak, metro, tramvaj, autobus či auto. Unikátem je pravidelná lodní linka. Ke komplexu také vede nově zrekonstruovaná cyklostezka a běžecká trasa, která pokračuje až do Stromovky. Důležitým aspektem lokality jsou i široké možnosti odpočinku. Milovníci přírody si užijí návštěvu parku či procházku po promenádě podél řeky. Sportovci zde mohou vyzkoušet některý z vodních sportů, například paddleboarding.

Scott.Weber Workspace nabízí 5 000 kancelářských míst

Lídr na trhu flexibilních kanceláří Scott.Weber Workspace rozšiřuje v prvním pololetí roku 2023 své portfolio hned o dvě nové lokality. Kromě centra Port7 nabídne klientům také prostory uprostřed parku v kampusu The Park na pražském Chodově. Díky velké popularitě byly rozšířeny i kanceláře v budově obchodního centra Atrium Flora. V prvním pololetí tak bude Scott.Weber Workspace v Praze provozovat hned 12 center o celkové ploše přes 35 tisíc m2, na které svým klientům nabídne téměř 5 000 pracovních míst.

More posts

Recommended
05. 04. 2023
Kancelářský trh prochází evolucí. Firmy potřebují šetřit, a proto stále častěji zvažují, že svým zaměstnancům přidělí sdílená pracovní místa….
Recommended
18. 01. 2023
Poslechněte si Podcast z lobby s Adamem Zvadou, kde se dozvíte, jak se za dobu jeho působení na kancelářském…

Thank you for your interest.

Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs..   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 723 244 537.

Your Scott.Weber Workspace Team Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis