Připravujeme desáté centrum! Zaměří se na zážitky a well-being.

Již desáté Scott.Weber Workspace centrum otevřeme v prostorách projektu Port7 s přístavem v oblíbených pražských Holešovicích. Kapacita námi nabízených prostor tak vzroste o 16 % na celkových 27 300 m 2 a 3750 pracovních míst. V nové lokalitě se zaměříme převážně na well-being zaměstnanců a zdravý balanc mezi pracovním a osobním životem.

V těchto jedinečných prostorách poblíž Holešovické náplavky budete v centru dění a obklopeni přírodou zároveň. Areál nabízí skvělou dopravní dostupnost metrem, tramvají i vlakem. Přijít můžete pěšky či dojet na kole po nově zrekonstruované cyklostezce vedoucí do Stromovky či Libně, autem a případně i po Vltavě lodí, kterou zakotvíte v přístavu!

Z prostředí Port7 nebudete ani chtít odejít!

Naleznete v něm totiž vše, na co si jen vzpomenete. “Port7 nabízí nejen kvalitní kancelářské prostory a coworking s obdivuhodným výhledem na Vltavu a Troju, ale také fitness, restaurace, kavárny a rekreační zóny včetně veřejného parku, promenády a sportoviště.”, vysvětlil Adam Zvada, majitel společnosti Scott.Weber Workspace. Součástí prostor bude i zážitková kuchyně s šéfkuchařem, která skrze chuťové buňky přiblíží nejrůznější světové kuchyně a práce se zde doslova promění v zážitek.

Inspirativní prostředí a jedinečné eventové prostory

Čtyři patra o celkové rozloze 3 800 m 2 nabídnou 450 pracovních míst a na své si přijdou jednotlivci i týmy všech velikostí až po enterprise řešení pro ty největší společnosti. Jedno celé patro jsme upravili pouze pro coworking, soukromé akce, relax, komunitní eventy a zasedací místnosti. V tomto centru naleznete nejen naše největší eventové prostory, ale i ty nejkrásnější! Privátní terasy nabídnou ve dne inspiraci a reprezentativní výhledy na Prahu a po setmění pak relax při pohledu na osvětlený Pražský hrad, Trojský most nebo klidnou hladinu řeky. Výběr zasedacích místností navíc zpestří i na vodě plovoucí meeting room! To vše k využití nabízíme i těm, kteří budou chtít posunout své podnikání na jinou úroveň a umístit tak své sídlo firmy právě do Port-u7.

Celý areál je vybudován s ohledem na životní prostředí a zdraví a pohodlí klientů, čímž cílí na získání certifikátů LEED ver. 4 a WELL.

Prohlédněte si vizualizace úžasného projektu Port7, kde se v první polovině roku 2023 otevře i naše desáté centrum. Rezervovat své místo si v něm můžete už teď! V případě zájmu kontaktujte naši sales manažerku Kateřinu Maratovou e-mailem na: [email protected] či telefonicky na čísle +420 601 101 093.

More posts

Recommended
18. 01. 2023
Poslechněte si Podcast z lobby s Adamem Zvadou, kde se dozvíte, jak se za dobu jeho působení na kancelářském…

Thank you for your interest.

Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs. Arrange a tour of our centers or try a day at the coworking space for free.   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 601 389 500.

Your Scott.Weber Workspace Team Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis