Naše řešení flexibilního pracovního prostoru přiměje vaše zaměstnance k návratu do kanceláře

Naše řešení flexibilního pracovního prostoru přiměje vaše zaměstnance k návratu do kanceláře

Lidé po celém světě se začínají vracet do kanceláří a to dokazuje jejich pokračující nezastupitelnou roli v pracovním životě mnoha zaměstnanců. Podle nedávného průzkumu JLL až 87 % zaměstnanců stále chce mít tu možnost pracovat z kanceláře.

Hlavními spojníky je spolupráce mezi zaměstnanci, socializace, osobní účast na školeních a poradách, ale také změna prostředí z home office, ve kterém mnoho zaměstnanců tráví v posledních měsících více času. 83 % zaměstnanců potvrdilo, že jim při práci z domova chybí lidská interakce s kolegy a až 46 % si přeje vrátit se do kanceláře na více než půl týdne.

Protože většina lidí oceňuje možnost setkat se osobně se svými kolegy, roste poptávka po takzvaném coworkingovém prostoru. Lidé hledají atraktivní prostředí s rozmanitými pracovními prostory a také flexibilní sezení, aby byli inspirativní a vyhovovali potřebám každého jednotlivce a projektu. To platí jak pro samotnou spolupráci, tak i pro neformální setkání v komunitních prostorách. 62 % zaměstnanců pracujících z klasických kanceláří uvedlo, že by ocenili možnost práce z coworkingového prostoru, nebo obsluhované kanceláře umístěné blíže jejich domovu. Kromě standardního ergonomického vybavení byla nejatraktivnějším aspektem těchto prostor komunitní atmosféra.

Variabilní a inspirativní coworkingové prostory také podporují vzájemnou komunikaci a pomáhají budovat týmové vztahy a efektivitu. Zaměstnanci se do takové atmosféry rádi vracejí a navíc spokojenost zaměstnanců úzce souvisí s jejich výkonem. Neformálními zasedací prostory jsou v coworkingu a kancelářích s obsluhou stejně důležité, jako místa pro soustředěnou práci a kreativitu.

Přijďte se podívat, jak řešíme flexibilní pracovní prostředí do našeho nejnovějšího centra BLOX, které najdete v atraktivní business lokalitě Downtown Dejvice, Praha 6. Najdete zde privátní kanceláře, stylový coworking, originální zasedací místnosti, podcast i eventový prostor se slunnou terasou. Stačí si zarezervovat svůj den zdarma nebo využít nabídky atraktivního Sídla firmy na Praze 6.

Monika Mašková, Workplace Consultant

Zdroj průzkumu: Online průzkum 4 407 zaměstnanců v 77 společnostech v ČR, realizovaný JLL v dubnu 2021

 

More posts

We will get in touch with you.

Thank you for your interest. Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs. Arrange a tour of our centers or try a day at the coworking space for free.   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 601 101 093.

Your Scott.Weber Workspace Team