Prostor v Praga Studios se proměnil v natáčecí studio konference CzechCrunch Onlajn

Prostory Scott.Weber Workspace v Praga Studios se často stávají místem natáčení či focení díky své fotogeničnosti a technickému vybavení. Tentokrát se relax zóna v 7. patře, která je běžně určena vám, našim klientům, proměnila v natáčecí studio konference CzechCrunch Onlajn. Během přímého přenosu byl na místě moderátor, který se s řečníky spojil virtuálně.

Jak se mění česká e-commerce? Tak zní název konference, která odstartovala  LIVE online v úterý 3.11. v 17 hodin, ale ti, kteří ji nestihli, si ji mohou kdykoliv pustit na YouTube. Stojí to za to. O tématu internetového obchodování, které nyní zažívá díky současné situaci nebývalý boom, si povídali zástupci největších tuzemských e-shopů, logistických hráčů i těch, kteří internetové obchody tvoří. Sledujte ji ZDE. 

Co kupujeme, když jsme doma? Unikátní datový pohled na celou tuzemskou e-commerce scénu představil šéf cenového srovnávače Heureka Tomáš Braverman. Ten tak navázal na přednášku o financování a chytrém vedení e-shopu, kterou si pro diváky připravil Jan Laštůvka z firmy Lemonero. Nechyběla prezentace s názvem “Jako houby po dešti aneb jak rychle vznikají české e-shopy” od Radka Hudáka ze společnosti Shoptet. Dotkli jsme se také tématu gastronomie a módy, a to s Igorem Třeslínem ze startupu Storyous a Milanem Polákem ze společnosti ZOOT. Jitka Dvořáková, která je šéfkou CZC.cz, nám přiblížila, jak měnili strategie a jak firma rostla. O trendech v prodeji nábytku online jsme si popovídali s Pavlem Vopařilem z Bonami. Dvouhodinový program nabitý zajímavými nápady a informacemi zakončila diskuse Tomáše Havryluka ze společnosti Alza s Ondřejem Krátkým z Liftaga na téma Promyšlená logistika jako klíč k úspěšnému e-shopu. 

Jsme moc rádi, že vám můžeme alespoň virtuálně nabídnout tuto konferenci. Věříme, že vás může inspirovat a pomoci vám v podnikání. Sledujte ji ZDE.

 

 

More posts

From our FieldRecommended
11. 09. 2023
Reading time 4 min. Coworking is becoming increasingly popular with sole traders as well as small and large companies….

Thank you for your interest.

Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs..   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 723 244 537.

Your Scott.Weber Workspace Team Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis