Otevíráme profesionální podcastové studio v srdci Karlína

Ano, je to tak! I my jsme se nechali unést fenoménem dnešní doby a otevíráme vlastní podcastové studio. Kde ho najdete? V unikátním centru Praga Office & Garden, a to v samém srdci Karlína. Natáčejte, streamujte a nahrávejte. Zkrátka realizujte podcasty, voiceovery a livestreamy v perfektní kvalitě v plně vybaveném podcastovém studiu Praga Alfa v inspirativním prostředí.

Co stojí za velkolepým úspěchem podcastů? To, že je může poslouchat každý, o jakémkoliv tématu, kdekoliv a kdykoliv. Cestou do práce, při cvičení, u vaření a třeba i při běhu. Miliony lidí se nechávají inspirovat příběhy úspěšných v nejrůznějších oblastech, jako je technologie, business, marketing, kultura a mnoho dalších. 

Jste už profesionál v tvorbě podcastů? Nebo se jim chcete teprve stát, abyste zaujali svou cílovou skupinu zajímavým tématem touto atraktivní formou? Pojďte do toho!

Pokud máte atraktivní téma, autentický obsah a zapamatovatelný název svého podcastu, tak už na nic nečekejte! Perfektní technologii a super prostředí pro natáčení nechte na nás. 

V našem podcastovém studiu Praga Alfa se setkávají všichni ti, kdo chtějí pro tvorbu podcastů kvalitní techniku. Využijte revoluční konzoli Rode Caster Pro, která přináší novou úroveň profesionality v produkci podcastů. Nabízí legendární zvukové procesory a možnost okamžitého spuštění efektů hudby, samplů, potlesku apod. Živé vysílání navíc můžete posílat na nejrůznější sociální sítě. 

Jaké technické vybavení naše podcastové studio Praga Alfa nabízí?

  • Podcastové produkční studio Rode Caster Pro  
  • 2x studiová sluchátka Omnitronic SHP-900
  • 2x dynamický mikrofon pro vysílání Rode Pod Mic, vč. stojanu
  • PTZ integrovaná kamera JLC s funkcí rotace 180 na vertikální i horizontální úrovni
  • Počítač All in One
  • Paměťová karta a SW umožňující nahrávání podcastu a následnou postprodukci 

Přijďte si podcastové studio Praga Alfa vyzkoušet. Rezervujte si svůj čas online zde či osobně kontaktujte Community manažerku Scott.Weber Workspace centra Praga Office & Garden Kláru Hervertovou, a to teletonicky na čísle +420 727 964 277 či e-mailem na adresu [email protected].

More posts

Recommended
05. 04. 2023
Kancelářský trh prochází evolucí. Firmy potřebují šetřit, a proto stále častěji zvažují, že svým zaměstnancům přidělí sdílená pracovní místa….
Recommended
18. 01. 2023
Poslechněte si Podcast z lobby s Adamem Zvadou, kde se dozvíte, jak se za dobu jeho působení na kancelářském…

Thank you for your interest.

Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs..   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 723 244 537.

Your Scott.Weber Workspace Team Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis