Nahlédněte do našeho nového interiéru na Václavském náměstí

Prohlédněte si naše nové pracovní prostředí v samém historickém centru Prahy, které se nachází v někdejším Květinovém domě na rohu Václavského náměstí a Opletalovy ulice. Nová budova The Flow Building od slavného architektonického studia Chapman Taylor vyniká designem 21. století, nejmodernějšími technologiemi a certifikací BREEAM Excellent.

Pojďme teď společně nahlédnout do interiéru našeho unikátního centra. Při vstupu do budovy The Flow Building vás ohromí luxusní reprezentativní recepce. Jedinečná atmosféra prémiového prostředí je součástí celého interiéru, který je inspirovaný uklidňujícím hotelovým stylem s dávkou hravosti. Tato jedinečná kombinace vás vtáhne do děje. 

Najdete zde jak flexibilní, tak pevná pracovní místa, soukromé kanceláře i prostorné office suites. Nechybí prémiové zasedací místnosti a prostory pro eventy. K dispozici je také relax zóna s výhledem na celé Václavské náměstí pro odpočinek v masážních křeslech. Originální prostředí poskytuje příležitost pro vzájemnou komunikaci, sdílení nápadů a profesionální práci. 

Chcete vidět a dechberoucí 360° výhled na Prahu? Račte vstoupit na terasu vysoko nad městem! Můžete zde odpočívat, sportovat i pořádat nejrůznějších eventy. 

Prohlédněte si krásné fotografie našeho interiéru The Flow Building v Galerii na našich webových stránkách.

More posts

Recommended
05. 04. 2023
Kancelářský trh prochází evolucí. Firmy potřebují šetřit, a proto stále častěji zvažují, že svým zaměstnancům přidělí sdílená pracovní místa….
Recommended
18. 01. 2023
Poslechněte si Podcast z lobby s Adamem Zvadou, kde se dozvíte, jak se za dobu jeho působení na kancelářském…

Thank you for your interest.

Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs..   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 723 244 537.

Your Scott.Weber Workspace Team Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis