Kariéra ve Scott.Weber

Jedinečné prostředí, kde vás práce bude bavit

Senior Community Manager

Praha – Nové město

Společnost Scott.Weber Workspace vznikla před 12 lety s vizí poskytovat klientům flexibilní pracovní prostředí. Nyní je lídrem a jedničkou v tomto oboru na českém trhu. Koncept privátních servisovaných kanceláří doplněný o prémiový coworking nabízí v 8 pražských lokalitách. Vytváří a nabízí moderní a inspirativní prostředí pro profesionální práci, schůzky, eventy, ale i relax a zábavu.

Místo, kde se práce stane zážitkem. Tak zní hlavní motto společnosti Scott.Weber Workspace, která poskytuje jedinečné pracovní prostředí, kde se klienti rádi setkávají, navzájem se inspirují a podporují. To samé platí i pro členy našeho týmu.

Hledá se komunikativní manažer/ka se zkušenostmi v oboru Hospitality, Sales a Centre Managementu, která bude vytvářet místo, kde se práce stane zážitkem. Náplní práce bude vylepšování služeb pro klienty, podpora komunity a zajištění  stoprocentní obsazenost centra. Máš prozákaznický přístup, dokážeš finančně řídit svěřené centrum a úspěšně vést vlastní tým? Pak by tato pozice mohla být pro Tebe tou pravou! 

Senior Community Manager má tyto hlavní odpovědnosti

 

 • Provozování bezvýpadkového chodu kancelářského centra a neustálé vylepšování úrovně poskytovaných služeb
 • Udržování ideálního pracovního prostředí s důrazem na jeho design, atraktivitu, 100% čistotu
 • Vytvoření a udržení fungujícího kolaborativního prostředí mezi našimi členy a podpora růstu komunity, organizace a koordinace komunitních eventů a akcí, trenink a odpovědnost za perfektní komunikaci s klienty, informovanost a vzdělávání klientů, aktivity na Member Portálu a na sociálních sítích.
 • udržování 100% obsazenosti svěřeného centra, dosažení prodejních cílů a přímého ovlivňování retence členů.

Náplň práce

 • Management týmu
  personální řízení vlastního community týmu, odpovědnost za udržení nejvyšší úrovně zákaznických služeb, zajištění splnění stanovených cílů, rozvoj a školení týmů, plánování a optimalizace času, motivace.
 • Hospitality & Event management
  rozvíjí vztahy s členy, umí najít způsob jak jim pomoci splnit jejich byznys cíle a příležitosti. Buduje centrum postavené na zákaznický zkušenostech, propojuje komunitu, vynakládá každodenní úsilí na vytvořením kolaborativního prostředí, organizuje úspěšné eventy, osobně představuje klienty, udržuje sociální sítě. Zapojuje se do širší komunity na trhu/ v okolí centra účastí na akcích a navazování kontaktů s místními začínajícími podniky/organizacemi a možnými partnery
 • Sales Management
  Aktivně spolupracuje s obchodním týmem i oddělením marketingu, nabízí a podílí se na zobchodování nových coworking členství, pronájmů zasedacích i eventových místností. Provádí obchodní (Outside sales) a marketingové aktivity (Street marketing) v okolí centra s cílem získat nové členy a klienty do coworkingu, pronájmu konferenčních prostor, virtuálních sídel příp i kanceláří. Onboarding příchozí a Offboarding končících klientů. Upselling služeb.
 • Centre management
  finanční řízení centra, fakturace klientům, reporting.
  Udržuje prostor 100% čistý. Orientuje se na detaily, nemá problém si vyhrnout rukávy. Je garantem, že systémy v centru jsou plně funkční, centrum vybavené podle našich standardů. Analyzuje kvalitu služeb a nedostatky řeší okamžité s Building Operation oddělením – např. nedostatečný úklid personálu, opakující se poruchy IT, nevyhovující technika a vybavení konferenčních místností atp. Dohlíží, že je lokalita včasně zásobena veškerým vybavením, jako jsou káva, kancelářské potřeby

Koho hledáme?

 • zákaznicky orientovanou osobu, která miluje multitasking, má rád sociální interakci a komunikaci, a naplňuje ji plnit bezvadně klientům jejich potřeby a přání.
 • silnou osobu, manažera, který umí jít ostatním příkladem a ví, že ďábel je ukryt v detailu, který si umí svoji práci zorganizovat a jasně stanovit priority a má má prokazatelnou schopnost vést, motivovat a inspirovat týmy k dosahování výjimečných výsledků.
 • Výhodou je pracovní zkušenost v oblasti front office zákaznických služeb v hotelových řetězcích, v Real Estate oblasti pronájmu komerčních nemovitostí, v konferenčních či coworkových centrech

Co Ti můžeme nabídnout?

 • Práci v atraktivním prostředí moderního coworkingového centra v srdci Prahy. 
 • Možnost stát se součástí mladého a přátelského kolektivu.
 • Vstřícné jednání je pro nás samozřejmostí.
 • Čeká Tě odpovídající ohodnocení a možnost kariérního růstu.
 • Dostaneš příležitost pro osobní a profesní rozvoj.
 • Dostaneš Multisport kartu pro sport i relax.
 • 5 sick days je u nás samozřejmostí.

Požadované vzdělání

Bakalářské

Jazyk

Angličtina (Pokročilá)

Typ pracovního poměru

Práce na plný úvazek

Benefity

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Karta Multisport, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova

Proč Scott.weber

Co si u nás zamilujete

  Spojíme se s vámi

  Zanechte nám svůj kontakt a naši specialisté na pracovní prostředí se s vámi spojí. Společně najdete to nejlepší řešení dle vašich představ. Domluvíte si prohlídku či si vyzkoušíte den coworkingu zdarma. Ozvat se nám samozřejmě můžete i vy.
  Stačí nám zavolat na číslo +420 601 389 500.

  O co máte zájem?

  Vyberte řešení*:

  Počet osob*:

  Vyberte lokalitu:

  Vyplňte své údaje

  Máš zájem o tuto pozici?


  Napiš nám něco o sobě

  Pošlete nám životopis