RUSTONKA

karlín, Praha 8

Rohanské nábř. 693/10
rustonka-gallery-1
Designový interiér
V interiéru se snoubí moderní design s funkčností a komfortem dostupným pro všechny zaměstnance. Máte specifické požadavky? Sem s nimi, vše se dá upravit na míru vašim přáním. Nejvyšší standard vybavení, speciální akustický koberec, designové akustické osvětlení a panely. Špičková AV technika.
rustonka-gallery-2
Relax zóny
Na skvělé nápady je občas třeba získat odstup a trochu si vydechnout. Od toho jsou připravené relax zóny, kde inspirace přijde dříve, než ji čekáte. Mimořádně vysoký počet relax zón. Prostor, kde si každý najde své. Prostředí pro koordinaci, koncentraci a inspiraci.
rustonka-gallery-3
Strešní terasa
Osmé patro patří terase, která představuje ideální místo na setkávání a je odtud výhled do širokého okolí. Střešní terasa se dá zároveň použít jako skvělý eventový prostor s výhledem na Karlín.
rustonka-gallery-4
Stylový coworking
Místo plné inspirace, kde se pracuje samo. Prostor, který hravě kombinuje komfort s funkčností a je plně připraven poskytnout vám sdílený kancelářský prostor, který si zamilujete.
Zasedací místnost
zasedací a eventové prostory
Stylové společné prostory poskytují ideální prostředí pro nejrůznější konference, zasedání a další eventy až pro 100 osob.
rustonka-gallery-6
Bezbariérový přístup / Parkování v budově / Zdravé a bezpečné prostředí / Obchody, kavárny a restaurace na dosah / Certifikace LEED Gold
PROCHÁZKA VNITŘNÍM PROSTOREM
Prohlédněte si osobitý vzhled lokality Rustonka, od recepce přes stylové zasedací prostory až po místa zábavy a oddychu.

Lokalita

Administrativní areál Rustonka je tvořen třemi budovami s industriálním charakterem. Nachází se v dynamickém prostředí Karlína se zavedenou infrastrukturou, která poskytuje této lokalitě skvělou dostupnost.
bx-metro.png

Stanice metra Invalidovna

2 min.

bx-train.png

Zastávka tramvaje

2 min.

bx-bus.png

Zastávka autobusu

Před budovou

bx-car.png

Výpadovka Brno

20 min. autem

bx-car.png

Výpadovka Plzeň

20 min. autem

bxs-plane.png

Letiště Praha Ruzyně

25 min. autem

Rustonka

Administrativní areál v Dynamickém sousedství

Na piazzetě mezi budovami si můžete vychutnat pohled na umělecké dílo od sochaře Jiřího Příhody s názvem „Vista Mars“. Uklidňující dojem dotváří dvě fontány situované na jižní a severní straně areálu. Pohodlí zabezpečuje bezbariérový přístup, otevíratelná okna a osmé patro věnované terase, která své návštěvníky zve k výhledu na okolí.

Pravidelné akce pro celou komunitu
V budově jsou pravidelně pořádány akce, na něž jste srdečně zváni. Tyto akce poskytují skvělou příležitost k začlenění do místní komunity a networkingu s ostatními nájemci kanceláří.
Široká paleta restaurací v okolí

Široká paleta restaurací v okolí
V blízkém okolí se nachází množství restaurací a kaváren, jejichž nabídka zaujme i náročné strávníky a milovníky gastronomických zážitků.

Privátní
kanceláře

Coworking
členství

Eventové
prostory

Flexibilita
podmínek

Individuální
řešení

ideální pracovní atmosféra

Administrativní areál tvořený třemi budovami s industriálním charakterem. Dynamické sousedství spolu s vhodnou infrastrukturou přitahuje společnosti všech velikostí, které chtějí být součástí této neustále se rozvíjející oblasti.
Stylově zařízené kanceláře, coworking i společné prostory nabízí ideální pracovní atmosféru na celkové ploše 4 297 m2 na dvou patrech. V společných prostorech o velikosti 1 664 m2 se kombinuje komfort s přihlédnutím na individuální potřeby každého klienta.
rustonka-atmosfera-2
rustonka-atmosfera-3

Kontaktujte nás

+420 727 922 005

Michal Hruška, Sales Manager

rustonka-contacts

Děkujeme za Váš zájem.

Máte zájem o zkušební den zdarma nebo o prohlídku? Stačí, když nám zanecháte níže své údaje. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace