Kariéra ve Scott.Weber

Jedinečné prostředí, kde vás práce bude bavit

Scott.Weber Workspace je největší poskytovatel nabízející pronájem flexibilního pracovní prostředí a coworkingu, provozující 8 prémiových pražských kancelářských center. Nabízíme inovativní řešení kanceláří, atraktivní design a nadstandartní péči o naši komunitu všem typům klientů – od coworkingu pro jednotlivce, začínající start-upy, servisu plně vybavených kanceláří pro menší firmy až po privátní kancelářská řešení na klíč pro velké korporace se stovkami zaměstnanců.
Scott.Weber – místo, kde se práce stane zážitkem.

Místo, kde se práce stane zážitkem. Tak zní hlavní motto společnosti Scott.Weber Workspace, která poskytuje jedinečné pracovní prostředí, kde se klienti rádi setkávají, navzájem se inspirují a podporují. To samé platí i pro členy našeho týmu.

Náplň práce:

  • Vedení menších stavebních projektů (Fit-Out & Interiér)
  • Podpora zkušeného týmu Real Estate and Operations během plánování i v průběhu realizace Fit-Outů a nových interiérových řešení
  • Komunikace s jednotlivými dodavateli za účelem projednání časových harmonogramů a rozpočtů
  • Komunikace s obchodním oddělením a manažery Scott.Weber poboček ohledně technických požadavků našich nájemníků
  • Kontrola dodržení technických standardů a kvality ve spolupráci s REO týmem
  • Příprava a kontrola objednávek
  • Potřebná administrativa

Požadavky:

  • Minimálně SŠ technického směru, VŠ výhodou
  • Vhodné i pro absolventy, praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • Výborné analytické, organizační a komunikační dovednosti
  • Kreativní přístup k práci, zájem o sebevzdělávání, ochota učit se nové věci
  • Znalost práce MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Znalost AutoCad LT výhodou
  • Ochota cestovat v rámci Prahy
  • Týmový hráč

Co Ti můžeme nabídnout?

  • Práci v atraktivním prostředí
  • Možnost práce ve zkušeném týmu
  • Férové a přímé jednání
  • Firemní školení a eventy
  • MultiSport kartu
  • 5 dní Sick days

Nástup: ihned

V případě, že Vás náš inzerát zaujal, budeme se těšit na Váš životopis a motivační dopis.

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyk

Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)

Typ pracovního poměru

Práce na plný úvazek

Benefity

Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce

Proč Scott.weber

Co si u nás zamilujete

    Spojíme se s vámi

    Zanechte nám svůj kontakt a naši specialisté na pracovní prostředí se s vámi spojí. Společně najdete to nejlepší řešení dle vašich představ. Domluvíte si prohlídku či si vyzkoušíte den coworkingu zdarma. Ozvat se nám samozřejmě můžete i vy.
    Stačí nám zavolat na číslo +420 601 101 093 .

    O co máte zájem?

    Vyberte řešení*:

    Počet osob*:

    Vyberte lokalitu:

    Vyplňte své údaje

    Máš zájem o tuto pozici?

    Napiš nám něco o sobě

    Pošlete nám životopis