Kariéra ve Scott.Weber

Jedinečné prostředí, kde vás práce bude bavit

Praha

Společnost Scott.Weber Workspace vznikla před 12 lety s vizí poskytovat klientům flexibilní pracovní prostředí. Nyní je lídrem a jedničkou v tomto oboru na českém trhu. Koncept privátních servisovaných kanceláří doplněný o prémiový coworking nabízí v 9 pražských lokalitách. Vytváří a nabízí moderní a inspirativní prostředí pro profesionální práci, schůzky, eventy, ale i relax a zábavu.

Místo, kde se práce stane zážitkem. Tak zní hlavní motto společnosti Scott.Weber Workspace, která poskytuje jedinečné pracovní prostředí, kde se klienti rádi setkávají, navzájem se inspirují a podporují. To samé platí i pro členy našeho týmu.

Co vás čeká:

V Roli finančního a HR manažera odpovídáte za určování finanční strategie, plnění strategických a finančních cílů, vedení personálního oddělení a agendy, ve spolupráci s managementem se budete podílet na rozvoji obchodní strategie a zajištění růstu společnosti.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Zodpovědnost za oblast účetnictví, daně, měsíční a roční závěrky, za kontrolu dodržování předpisů společnosti
  • Standardní účetní manažerské odpovědnosti za kontrolu správné vedení v oblasti faktur přijatých a vydaných, banky, pokladny, sledování a správa pohledávek
  • Podpora a rozvoj týmu a komunikace se spolupracujícími subjekty ve finanční a personální oblasti – např. finančními a personálními účetními, bankou, auditem, daňovými poradci
  • Sledování a řízení cash flow včetně pohybu a složení kaucí a bankovních záruk
  • Finanční plánování (budgeting, forecasting, reporting), koordinace a příprava business plánů, měsíční a čtvrtletní finanční prezentace společnosti
  • Controlling a manažerské pohledy na finance, rozvoj nástrojů controllingu
  • Vedení personálního oddělení, zajištění HR legislativy, personální controlling, úprava a zefektivnění procesů, nábor zaměstnance
  • Správa finančních a nefinančních motivačních programů, KPI a bonusů zaměstnanců, performance review a hodnocení
  • Nové projekty např. elektronický oběh dokumentů, ERP systém, konsolidace skupiny, performance review, finanční akamedie pro manažery apod.

Hledáme:

  • Skvělého komunikátora, který zvládne komunikaci napříč všemi divizemi a community týmy, umí řešit problémy, nastavit procesy a dohlédnout na jejich plnění
  • Podobný obor v rámci hospitality, nebo pronájmů kanceláří pří retail center výhodou
  • Více než 3 roky prokazatelných zkušeností na pozici finančního manažera, nebo v příslušné kontrolní nebo finanční roli
  • Zkušenosti z účetními systémy a účetními principy
  • Schopnost plánování strategie, orientace na detail, vysoce analytický typ
  • Černý pásek z práce s Excelem

Nabízíme:

    • Práci v moderním lifestylovém prostředí našich kancelářských center
    • Přátelský a mladý kolektiv
    • Dlouhodobou spolupráci se stabilní českou společností a jedničkou na trhu v oblasti flexibilních pracovních prosto a coworkingu
    • MultiSport karta
    • 25 dní dovolené
    • Možnost práce na ŽL.
    • Odpovídající motivační ohodnocení.
    • Firemní školení a eventy

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyk

Angličtina (Pokročilá), Čeština (Rodily mluvčí/C2)

Typ pracovního poměru

Práce na plný úvazek

Benefity

Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce

Proč Scott.weber

Co si u nás zamilujete

    Spojíme se s vámi

    Zanechte nám svůj kontakt a naši specialisté na pracovní prostředí se s vámi spojí. Společně najdete to nejlepší řešení dle vašich představ. Domluvíte si prohlídku či si vyzkoušíte den coworkingu zdarma. Ozvat se nám samozřejmě můžete i vy.
    Stačí nám zavolat na číslo +420 601 101 093 .

    O co máte zájem?

    Vyberte řešení*:

    Počet osob*:

    Vyberte lokalitu:

    Vyplňte své údaje

    Máš zájem o tuto pozici?

    Napiš nám něco o sobě

    Pošlete nám životopis