Mýty a pověry kolem hubnutí

Péče o životní a pracovní styl

V návaznosti na všechna témata přednášek SOULAD o zdravém životním stylu, je dalším poutavým tématem naše váhová kondice. Hubnutí na sto způsobů může být celoživotním koníčkem, ale většinou hledáme efektivní způsob, který nás udrží v plné osobní a pracovní energii a přitom redukuje věkem a životním stylem navýšená kila. Vesele i vážně o mýtech, i správných návodech k zdravé a vysněné postavě. Ale i o vztahu k sobě samým.

MUDr. Kateřina Cajthamlová je lékařka, internistka, systemická terapeutka, psychoterapeutka, poradkyně zdravého životního stylu, spisovatelka. Mimo jiné vystudovala Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy, dále London School of Homeopaty a systemický výcvik psychoterapie v rámci ISZ. Věnuje se odborným přednáškám pro sp. Pharma Nord, Českou lékařskou komoru Českou stomatologickou komoru, Baťovu Univerzitu ve Zlíně a mnohé další. Moderovala a poradentsky vedla také pořady: „DoktorKA“ a „Jste to, co jíte“. Vede soukromou ordinaci, kde se holisticky věnuje péči o klienty s cílem hubnutí pro zdraví a celkovou vyváženou zdravou kondici.

Vstupenky zakoupíte v prodejné síti goout.net.

Pro klienty Scott.Weber Workspace je přednáška zdarma. Registrace klientů Scott.Weber Workspace probíhá prostřednictvím tohoto odkazu.

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis