Myslím, tak kdo tedy jsem?

Péče o životní a pracovní styl

Od stěžejní oblasti myšlení se nabízí celé spektrum možností, kam se přednáška a zároveň debata vyvine. Myšlení vytváří naše postoje, úsudky a parametry života
ale lidské vnímání světa je různé. Tak se nabízí otevřená otázka, co je vlastně realita. Je jednotná? Nebo si jí vytváří každý individuálně. Jak vnímáme absolutní
bezpečí, proč máme potřebu neměnnosti a co je podmínečné přijetí. Na co myslím, co tedy jsem. Účastníkem dynamické diskuze mezi Janem Rakem a Evou Tesařovou bude i holistický lékař, Jan Vojáček. Podívejte se, jak to vypadalo na jejich prvním setkání v našich prostorách Praga Office & Garden na tomto odkazu.

Prof. Jan Rak mnoho let působil jako jaderný a kvantový fyzik profesor na finské universitě ve Jyvaskyle a vedoucí pracovník na projektech urychlovače částic v CERNu. Dnes Jan Rak posouvá své mnohaleté zkušenosti dál a to doslova za hranice lidského myšlení. Myšlení je totiž jedním ze stěžejních tématů a stálou oblastí vývoje a pozorování. Jak sám často říká: „Pozorovatel pozoruje pozorované a tím ovlivňuje výsledek.“ Jan propojuje významným a uchopitelným způsobem dva světy. Svět poznaný (vědecký) a svět nepoznaný (skrytý) ale přítomný. Od roku 2018 se v České republice významným způsobem zasadil o nové vnímání společenského paradigmatu a posunu lidských možností.

Vstupenky zakoupíte v prodejné síti goout.net.

Pro klienti Scott.Weber Workspace je přednáška zdarma. Registrace klientů Scott.Weber Workspace probíhá prostřednictvím tohoto odkazu.

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis