Kvalita života aneb jak se dožít 100 let

Péče o životní a pracovní styl

MUDr. Helena Máslová o narození a jeho souvislostech s kvalitou života, vše o vývoji člověka s dnešními moderními možnostmi. 

Čím Vás obohatí téma přednášky: Náš život a jeho kvalita je doprovázena prvními vzorci pramenících z rodičovských standardů a prenatálního vývoje. Celostní, neboli komplexní životní postoj k těmto vstupním životním darům můžeme však celý život vylepšovat. Žádoucí ale je vědět, jak a co vlastně je naší vrozenou součástí, potenciálem a možnostmi. Kvalita života je vždy naše volba a vědomé rozhodnutí.

MUDr. Helena Máslová je česká lékařka- psychogynekoložka, která nejdříve působila jako gynekolog porodník, dále jako internista. Nyní se specializuje především na psychosomatickou léčbu. Vystudovala 1. lékařskou fakultu University Karlovy. Roku 2008 založila Centrum psychosomatické péče. Klientům se věnuje s holistickým přístupem, kdy učí vnímat, že například bolest hlavy se často přelévá celou fyziologií. Zastává jednoznačný postoj k domácím porodům, oproti nemocnici. Nabízí mnoho případových studií k ranému vývoji člověka, kterého pak po celý život provází prenatální vývoj s vlivem matky, porod a raný vývoj v prvních dnech života.

Vstupenky zakoupíte v prodejné síti goout.net.

Pro klienty Scott.Weber Workspace je přednáška zdarma. Registrace klientů Scott.Weber Workspace probíhá prostřednictvím tohoto odkazu.

Děkujeme, že máte zájem.

Naši specialisté vás brzy kontaktují. Věříme, že společně najdeme nejlepší řešení dle vašich potřeb.

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 723 244 537 .

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis