UMĚLÁ INTELIGENCE – alfa a omega oborové stability

Péče o životní a pracovní styl

Čím vás obohatí téma přednášky: Do naší společnosti přichází zcela nový fenomén a je jím téma umělé inteligence. Rychlost jejího rozvoje začala být v pozornosti jednotlivců i firem. Je mnoha oborů, kde lidé pozorují, zda je blížícím se pomocníkem nebo bezchybnou konkurencí bez emočního lidského faktoru. Blížící se schopnost dominovat v některých oborech je zcela jistě ve společnosti nezvyklým jevem a proto je toto téma nanejvýš zajímavé a poutavé. Co výhledově vnímat, očekávat, využívat ke svému rozvoji nebo jisto jistě ke společenské změně.

Ing. Martin Jotov je výkonným ředitelem a spolumajitelem nanotechnologické společnosti, jedním ze zakladatelů neziskové společnosti The Human Potential Academy zaměřující se na duševní zdraví a pohodu. Je učitelem a certifikovaným transformativním koučem. Jeho posledním sociálním projektem je založení neziskové organizace Porozumění mysli. Ve všech těchto rolích pomáhá lidem kolem sebe nalézat vrozený potenciál pro štěstí, duševní klid, zdraví, tvořivost
a lásku k lidem. Svět a život nám ukazuje, že všechno co hledáme a potřebujeme, máme již dávno sami v sobě.

Vstupenky zakoupíte v prodejné síti ticketportal.cz.

Pro klienty Scott.Weber Workspace je přednáška zdarma. Registrace klientů Scott.Weber Workspace probíhá prostřednictvím tohoto odkazu.

Thank you for your interest.

Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs. Arrange a tour of our centers or try a day at the coworking space for free.   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 601 389 500.

Your Scott.Weber Workspace Team Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis