Team Talks – Jak vytvářet psychologické bezpečí v týmu a v komunikaci s druhými

Zveme vás na další inspirativní Team Talk #4 zaměřený na „Tvorbu psychologického bezpečí ve vašem týmu a v komunikaci s druhými“. 

Přidejte se k nám, abyste:

🧠  objevili klíčové poznatky z neurověd, na základě kterých dobře porozumíte tomu, co (ne)vede k psychologickému bezpečí

💡 porozuměli, jak souvisí psychologické bezpečí a spolupráce, resp. efektivita, důvěra a váš dopad na druhé

⚡️ se dozvěděli, co jsou nejčastější přešlapy v praxi, 

⚒️  získali nástroje a tipy, které podpoří spolupráci, lepší vztahy a celkovou pohodu ve vašem pracovním i osobním prostředí a inspirují vás k zamyšlení a eventuálně změně vašich komunikačních návyků.

Pravděpodobně na komunikaci s druhými už nikdy nebudete pohlížet stejným způsobem.

Pokud vás téma tvorby psychologického bezpečí zajímá a dorazíte, připravte se na interaktivní diskusi a sdílení nejlepších postupů a poznatků s profesionály z oboru. Těšíme se na vás!

Setkání se koná v zasedací mistnosti Shanghai, v 6. patře budovy PORT7.

P.S.: Dorazte už v 8.30 na snídani a ranní networking a pokud nesnídáte, ani nenetworkujete, klidně dorazte nejpozději v 8:59, ať s tématem můžeme začít včas a nic vám neunikne.

O přednášejících:

Ondřej Filip a Bohuslav Theimer z Team Coaching Professionals jsou zkušení profesionální certifikovaní koučové (PCC) a členové International Coaching Federation. Společně mají za sebou více než 400 hodin vzdělávání v koučování a více než 3 000 odkoučovaných hodin. Spolu vytvářejí partnerství s týmy, jejich lídry i členy, a pomáhají jim skutečně spolupracovat v organizacích a efektivněji využívat jejich čas, díky čemu týmy snadněji dosahují skvělých výsledků.

Účast je zdarma. Potvrďte prosím svou účast na e-mailové adrese: [email protected]

Thank you for your interest.

Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs. Arrange a tour of our centers or try a day at the coworking space for free.   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 601 389 500.

Your Scott.Weber Workspace Team Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis