Team talks // Bez vize jste ztraceni

Team talks

Bez vize jste ztraceni: Mějte jasný směr nebo riskujte pád

Cítíte, že vaše pracovní aktivity v týmu jsou chaotické, s neustálými změnami priorit a nerozhodným směrem? Pozorujete, že členové vašeho týmu ztrácejí motivaci, energii a klid? Zamýšlíte se nad tím, zda má veškerá práce nějaký smysl? Jedním z možných důvodů může být absence jasné vize ve vašem týmu.

Mít jasně definovanou vizi a směr zní sice lákavě, avšak v rámci každodenní operativy může být obtížné najít čas a energii, abychom se zaměřili na to, kam přesně směřujeme. Často přehlížíme důležitost tvorby vize, ale opak je pravdou. Nejvhodnější okamžik pro vytvoření konkrétní vize nastává zejména na začátku roku, kdy obvykle panuje větší pracovní klid. Rádi vás proto zveme na lednové setkání Team Talks, pořádané Team Coaching Professionals a Scott.Weber Workspace.

Co se během našeho společného setkání dozvíte?

  • Co to vlastně vize je a proč je pro růst firmy i týmů tak důležitá a proč ji většina podnikatelů ignoruje
  • Jaký je rozdíl mezi vizí, strategií a cíli
  • Kdy je ten správný čas na tvorbu vize
  • Jak silnou týmovou a firemní vizi vytvořit
  • Co jsou klíčové ingredience skvělé vize
  • Budete mít příležitost sdílet vaše zkušenosti a navazovat užitečné kontakty

Připravte si své otázky a názory! Přejeme si, aby naše setkání bylo interaktivní a sdíleli jsme své myšlenky a zkušenosti.

Ondřej Filip a Bohuslav Theimer z Team Coaching Professionals jsou zkušení profesionální certifikovaní koučové (PCC) a členové International Coaching Federation. Společně mají za sebou více než 400 hodin vzdělávání v koučování a více než 3 000 odkoučovaných hodin. Spolu vytvářejí partnerství s týmy, jejich lídry i členy, a pomáhají jim skutečně spolupracovat v organizacích a efektivněji využívat jejich čas, díky čemu týmy snadněji dosahují skvělých výsledků.

Účast je zdarma. Potvrďte prosím svou účast na e-mailové adrese: [email protected]

Thank you for your interest.

Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs..   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 723 244 537.

Your Scott.Weber Workspace Team Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis