Barbora Holcmanová

(Zrušeno) Soulad – Náš život s ETIKETOU

Radostnější soužití

Zveme vás na další z oblíbených besed organizace Soulad. Hostem Evy Tesařové bude tentokrát Barbora Holcmanová, a společně se budou bavit o etiketě. Účast je zdarma pro klienty Scott.Weber Workspace. Registrujte se jako vždy na e-mailové adrese: [email protected].

Čím vás obohatí téma přednášky:

Co vlastně Etiketa je a co není. Jak pomáhá v běžných denní situacích. Jak díky ní můžeme změnit naše vztahy, soužití a prožívání společných chvil. Jak můžeme Etiketu využít jako podporu v seznamování nebo v pracovním jednání. Jak si s Etiketou vytvořit svůj image.

Barbora Holcmanová

Barbora je přední česká lektorka Etikety a jejích vrcholných pravidel. Dále je kolegyní a dlouholetou spolupracovnicí Ladislava Špačka. Barbora již 15 let pomáhá udržovat životní styl zvaný Etiketa ve firmách a společnostech, kde jejich znalost je primární vizitkou oboru. Nevyhýbá se ani moderním názorům a civilizačním rozdílům doby, které společnost někdy rozdělují. Naopak sjednocuje a hledá praktické formy v aplikaci důstojných a kultivačních návyků celé společnosti. Barbora šíří nové paradigma o Etiketě. Učí, že podstatou důstojného života je činit dobro druhým, ale především sobě. A že Etiketa je “dort” postavený primárně na morálních hodnotách a sebehodnotách. Je facilitátorkou ženských kruhů, kde učí ženy sebedůvěře, jak se otevřít a nebát se mluvit o citlivých a rozvojových tématech.

Thank you for your interest.

Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs..   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 723 244 537.

Your Scott.Weber Workspace Team Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis