Soulad – Eva Tesařová, Petr Vachler: Tajemství a smysl života

Vyprávění o základech a důvodech natočení filmu Tajemství a smysl života je nahlédnutím do možností a souvislostí lidských vztahů a vzestupů i pádů. Tématem je také láska, strach ze smrti, ale i humor. Otázky, které čím dál častěji navštěvují lidskou mysl a to, kdo lidé jsou a kam směřují. Poutavé vyprávění autora je samo o sobě velmi inspirativním klíčem k osobním životním rozhodnutím.

O Petru Vachlerovi

Český producent, scénárista, režisér. Absolvoval pedagogickou fakultu UK a FAMU. Počátkem 90. let založil nezávislou produkční společnost VAC. Zde vznikla i řada úspěšných televizních pořadů. Vybudoval projekt Český lev a aktivně se podílel na založení České filmové a televizní akademie, v jejímž čele stále stojí jako výkonný ředitel.

Zcela novým a velmi úspěšným projektem je nový celovečerní film: Tajemství a smysl života, jež Petr Vachler točil bezmála 10 let. Film je jedním z jeho nejvýznamnějších projektů. S velkým přesahem nabízí děj, nahlížející na hlubokou podstatu lidských osudů a také vlastního sebepoznání.

O Souladu a Evě Tesařové

Eva Tesařová je známá koučka, lektorka a mentorka, která prostřednictvím organizace Soulad pořádá rozvojové přednášky a workshopy.

Pro klienty Scott.Weber Workspace je akce zdarma, registrujte se na [email protected]. Veřejnost může využít zakoupení lístku na Goout.

Thank you for your interest.

Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs. Arrange a tour of our centers or try a day at the coworking space for free.   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 601 389 500.

Your Scott.Weber Workspace Team Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis