Soulad – Eva Tesařová, Martin Pávek: Amazonie a její tajemství

Beseda o tajuplných koutech a tajemstvích Peruánského pralesa. O domorodých kmenech o ztracených civilizacích. O darech přírody, které mají prověřené léčivé účinky. Ale také o osobní cestě každého jednotlivce, za kterou se vydávají každoročně stovky návštěvníků Peru.

O Martinu Pávkovi
Cestovatel, badatel, lektor a průvodce po Amazonii. Organizátor kulturních akcí a dobrodružných výprav. Jednou z Martinových velkých vášní se stalo poznání a studium indiánských etnik a zaniklých kultur světa. Již od roku 2012 se věnuje cestování a průvodcování s expedicemi po tajemném Peru, nepoznané Amazonii a setkávání s jejich obyvateli.

Poznal, jaký je pobyt mezi amazonskými indiány, věnuje se studiu jejich zvyků, šamanismu a zajímá se o tajemný svět mytologií, kosmovize a spirituálního poznání. Žil mezi kmeny Awachů, podílí se na rozvoji indiánského dětského domova, intenzivně spolupracuje s indiánskými kmeny a zajímá se o propojení světových kultur. Aktivně se podílí na ochraně přírody a zachování autentických kulturních bohatství jednotlivých národů. Je uznávaným průvodcem po Peru a bezpečným vůdcem v cestách do hlubin Amazonského pralesa.

O Souladu a Evě Tesařové

Eva Tesařová je známá koučka, lektorka a mentorka, která prostřednictvím organizace Soulad pořádá rozvojové přednášky a workshopy.

Pro klienty Scott.Weber Workspace je akce zdarma, registrujte se na [email protected]. Veřejnost může využít zakoupení lístku na Goout.

Thank you for your interest.

Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs. Arrange a tour of our centers or try a day at the coworking space for free.   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 601 389 500.

Your Scott.Weber Workspace Team Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis