Smrt jako brána

Péče o životní a pracovní styl

Čeká nás promítání jmenovaného filmu Smrt jako brána a následně velmi poutavá debata s autorem. Naučme se pochopit a smířit se s myšlenkou, která může být klíčem k překonání našich největších obav a pochopení životních transformací. Ve světě, kde smrt je často chápána jako konečná pravda, je možná čas změnit naši perspektivu a osvobodit se od strachu a manipulace spojené s tímto nekonečným cyklem života.

Viliam Poltikovič, český dokumentarista a spisovatel, je autorem více než 170 snímků s duchovním zaměřením. Vystudoval dokumentární tvorbu a mezi jeho nejznámější snímky patří “Zrcadlení tmy Fatum” či “Z temnoty duše”. Brzy uvádí dokument  “Smrt jako brána”, reflektující evropské a české hodnoty. Jeho přístup oslovuje díky jeho upřímnému a příjemnému projevu. Viliam je především velmi milý a příjemný člověk, který s lehkostí svého projevu, otevírá citlivá témata a lidský zájem o ně.

Thank you for your interest.

Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs. Arrange a tour of our centers or try a day at the coworking space for free.   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 601 389 500.

Your Scott.Weber Workspace Team Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis