Smrt jako brána

Péče o životní a pracovní styl

Čeká nás promítání jmenovaného filmu Smrt jako brána a následně velmi poutavá debata s autorem. Naučme se pochopit a smířit se s myšlenkou, která může být klíčem k překonání našich největších obav a pochopení životních transformací. Ve světě, kde smrt je často chápána jako konečná pravda, je možná čas změnit naši perspektivu a osvobodit se od strachu a manipulace spojené s tímto nekonečným cyklem života.

Viliam Poltikovič, český dokumentarista a spisovatel, je autorem více než 170 snímků s duchovním zaměřením. Vystudoval dokumentární tvorbu a mezi jeho nejznámější snímky patří “Zrcadlení tmy Fatum” či “Z temnoty duše”. Brzy uvádí dokument  “Smrt jako brána”, reflektující evropské a české hodnoty. Jeho přístup oslovuje díky jeho upřímnému a příjemnému projevu. Viliam je především velmi milý a příjemný člověk, který s lehkostí svého projevu, otevírá citlivá témata a lidský zájem o ně.

Thank you for your interest.

Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs..   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 723 244 537.

Your Scott.Weber Workspace Team 



Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis