Pracovní psychohygiena

Péče o životní a pracovní styl

MUDr. Jan Vojáček povede diskuzi s andragožkou, lektorkou, koučkou a facilitárorkou Mgr. Evou Tesařovou. Vystudovala psychologii na Kpp.fp.TUL, věnovala se aktivně aplikované psychologii na VŠAPS, je odbornou, akreditovanou specialistkou na mobbing a šikanu na pracovišti. Od roku 2018 pracovala na světovém programu pro Ministerstvo práce a sociálních věcí, v tématech vztahové patologie a prevence šikany.

Eva založila projekt SOULAD školení a je odbornou, akreditovanou specialistkou na mobbing a šikanu na pracovišti. Specializuje se na komplexní firemní rozvoj, především firemní kulturu, syndrom vyhoření, vztahy, komunikaci, psychohygienu nebo osobnostní rozvoj. Nejvíce se specializuje na komplexní firemní rozvoj, především firemní kulturu, syndrom vyhoření, vztahy, komunikaci, psychohygienu nebo osobnostní rozvoj.

O přednášce:
Setkání s Evou Tesařovou bude uvolněné a neformální. Opět zvolíme formu 2 hodinové besedy. Účastníci mohou v průběhu besedy pokládat otázky na zdravý osobní i pracovní život, duševní hygienu, stres a pracovní tlak.

Vstupenky zakoupíte v prodejné síti goout.net. Pro klienti Scott.Weber Workspace je přednáška zdarma. Registrace klientů Scott.Weber Workspace probíhá prostřednictvím tohoto odkazu.

Thank you for your interest.

Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs. Arrange a tour of our centers or try a day at the coworking space for free.   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 601 389 500.

Your Scott.Weber Workspace Team Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis