O firemních konstelacích a týmové souhře

Péče o životní a pracovní styl

Při vzájemném propojení, školitelky Evy Tesařové a pana doktora Jana Vojáčka, jako trvalého garanta programů, vznikl projekt: Soulad školení v Umění být zdrav. Kombinuje se zde odborné poradenství a vzdělávání ve firemních tématech se zdravotními a terapeutickými programy. Je připravován velice holisticky a jeho základní myšlenkou je: „ PÉČE O ŽIVOTNÍ A PRACOVNÍ STYL“.

V rámci série diskuzí se budete moct potkat s významnými osobnostmi a největšími odborníky v daném oboru.

Tento krát se můžete těšit na poutavé povídání s váženým hostem Janem Bílým, inspirované moudrostí učitele Osha. O nové formě zvědomení nebo konstelace, tedy o možnostech uspořádání vztahů v oblasti pracovní komunity a práce v ní. Konstelace umožňuje lidem vhled do souvislostí v jejich vlastním životním systému a nabízí pochopení toho, jak v mnoha úhlech pohledu tvoříme firemní sociální prostředí.

Kapacita akce je omezená. V případě zájmu, se prosím, registrujte na e-mailové adrese: [email protected]

Těšíme se na vás.

Podívejte se, jak to vypadalo na první diskuzi O kvantovém myšlení a volných energiích s jaderným a kvantovým fyzikem, Prof. Janem Rakem Ph.D.

Thank you for your interest.

Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs. Arrange a tour of our centers or try a day at the coworking space for free.   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 601 389 500.

Your Scott.Weber Workspace Team Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis