Myšlením k úspěchu a spokojenosti

Péče o životní a pracovní styl

Při vzájemném propojení, školitelky Evy Tesařové a pana doktora Jana Vojáčka, jako trvalého garanta programů, vznikl projekt: Soulad školení v Umění být zdrav. Kombinuje se zde odborné poradenství a vzdělávání ve firemních tématech se zdravotními a terapeutickými programy. Je připravován velice holisticky a jeho základní myšlenkou je: „PÉČE O ŽIVOTNÍ A PRACOVNÍ STYL“.

V rámci série diskuzí se budete moct potkat s významnými osobnostmi a největšími odborníky v daném oboru.

Další inspirativní motivační přednáška a debata pro firemní i osobní rozvoj. Eva Tesařová a Ing. Petr Jan Křen se podívájí na témata osobních cílů a úspěchů v rámci kultivace vlastní osobnosti. Jak změna na osobní úrovni mění výsledky celého pracovního týmu a vede k firemnímu úspěchu.

Kapacita akce je omezená. Registrace klientů Scott.Weber Workspace probíhá prostřednictvím e-mailové adresy: [email protected]

Těšíme se na vás.

Podívejte se, jak to vypadalo na první diskuzi O kvantovém myšlení a volných energiích s jaderným a kvantovým fyzikem, Prof. Janem Rakem Ph.D.

Thank you for your interest.

Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs. Arrange a tour of our centers or try a day at the coworking space for free.   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 601 389 500.

Your Scott.Weber Workspace Team Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis