Dechem a pohybem do stavu Flow

Péče o životní a pracovní styl

Mgr. Tereza Winklerová a Eva Tesařová teoreticky i prakticky o psychosomatických souvislostech a projevech varovných signálů těla.    

Čím Vás obohatí téma přednášky: Budeme se teoreticky, ale i prakticky věnovat technikám na zlepšení vnímání tělesných signálů. Přiblížíme si psychosomatické souvislosti a projevy.

Jedná se o svépomocná cvičení, na základě jednoduchých principů, která pomáhají zlepšit vnímání tělesných projevů našeho těla v různých situacích každodenního života. Převezmete efektivní a použitelné nástroje k autoregulaci své fyziologie a svého prožívání. Postoj těla i dechový vzorec kopíruje náš životní příběh. A stejně tak změnou těchto funkcí a návyků, můžeme přepisovat řádky v našem budoucím příběhu. Záměrem je abychom mohli užívat žít naše životní aktivity s větší vitalitou, lehkostí a radostí.

Mgr. Tereza Winklerová je průvodce a trenér somatické inteligence. Je také zakladatelkou mezinárodního kongresu inteligentního pohybu. Vystudovala sociologii a andragogiku a mezinárodní evropský fitness ve Španělsku. Momentálně s Marianem Jelínkem úspěšně realizují sebekoučinkové, rozvojové programy, kde praktickou částí Terezy je práce s dechem a posturou těla. Sebekoučinkové roční programy jsou složeny z mentální a fyziologické tréninkové oblasti. Mnohé z nich nám prozradí právě v přednášce.

Vstupenky zakoupíte v prodejné síti goout.net.

Pro klienty Scott.Weber Workspace je přednáška zdarma. Registrace klientů Scott.Weber Workspace probíhá prostřednictvím tohoto odkazu.

Thank you for your interest.

Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs..   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 723 244 537.

Your Scott.Weber Workspace Team Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis