Práce už není jenom zdrojem příjmu, ale také naplnění a pocitu uznání.

Pracujete jako zaměstnanec, nebo naopak zaměstnavatel? Ať tak, nebo onak, dovolím si tvrdit, že chcete byt součástí stabilní a vzkvétající společnosti. Jak ale tohoto stavu dosáhnout?

Je nevyhnutelné uvědomit si, že každá firma, ať už se orientuje v jakékoli oblasti, je první řadě složena z lidí. Každý člověk je komplexem tělesné, mentální a duševní roviny a na to, aby prosperoval je potřeba o ně pečovat jak v soukromí, tak v práci.

Výzkumy a zkušenosti nám jasně naznačují, že to, jak dobře se člověk cítí v práci, je mnohdy větší motivací než finanční ohodnocení. Doby, kdy byla možnost výběru zaměstnání s dobrými podmínkami pouze snovou utopií se naštěstí vytrácejí. Lidé kladou důraz na své fyzické a psychické pohodlí čím dále tím více. Práce už není jenom zdrojem příjmu, ale také dobrých vztahů, naplnění a pocitu uznání.

Uvědomělí zaměstnavatelé dobře vědí, že v lidech dřímá zlato.

Loajalita a důvěra je tok, který neteče jen ze strany zaměstnance k firmě, ale také ze strany zaměstnavatele ke svým pracovníkům. Výměna správných hodnot se bezpochyby kladně odráží na fungování společnosti. To, jak tuto vizi uchopit do praxe, naplnit lidský potenciál a zajistit tak pracovně-emoční stabilitu a udržitelnost v procesech je výzvou pro dnešní zaměstnavatele.  

Světlem na konci tunelu je fakt, že podniky na to nemusí přicházet samostatně prostřednictvím principu pokus/omyl. 

Vystříhat se omylům lze za asistence expertů, jejichž dlouholeté zkušenosti pomáhají firmám posílit své základy tím správným materiálem. Příkladem je DMC management consulting, která spojuje odbornost a empatii do viditelných a měřitelných výsledků. Profesionalitu potvrzuje 20-ti letá existence na trhu, během které za sebou nechaly stovky spokojených klientů z oblasti retailu, energetiky či výroby. Přijďte se ohlédnout za tím, co společně dokázali a pohlédnout na stín výzvám, které firmy čekají v budoucnosti.  

Konference Back to the Future je oslavou druhých kulatých narozenin, kde se o své zkušenosti podělí zástupci firem jako je Komerční banka, Robert Bosch, THIMM Obaly, Albert Česká republika, BIKE FUN International a Scott.Weber Workspace. Kromě přednášek se budete moci zúčastnit workshopů s přednášejícími.  

Minulost a budoucnost se propojí ve 3 stěžejních oblastech: 
  • Výzvy nového business prostředí a flexibilita  
  • Leadership nové generace  
  • Udržitelnost 

20. výročí založení firmy je pádným důvodem k oslavě, a proto bude součástí konference i #VioletParty, na kterou jsou srdečně zváni všichni účastníci konference Back to the Future.

Nezapomeňte využít slevu 20 %, kterou máme pro všechny klienty Scott.Weber Workspace. 

Více informací o konferenci naleznete zde. 

 

 

 

More posts

Recommended
18. 01. 2023
Poslechněte si Podcast z lobby s Adamem Zvadou, kde se dozvíte, jak se za dobu jeho působení na kancelářském…
From our FieldWrote about us
11. 11. 2022
Provozujeme již dvanácté centrum flexibilních kanceláří v pražské Rustonce. Po společnosti NewWork jsme převzali nejen prostory, ale i nájemce….

Thank you for your interest.

Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs. Arrange a tour of our centers or try a day at the coworking space for free.   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 601 389 500.

Your Scott.Weber Workspace Team Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis